Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kofeina w tabletkach


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

namiestnik ja jestem w desperacji (próbuje zdobyć teraz jakieś rośliny z przęślowatych zawierają efedrynę i pseudefedrynę)

ale zażywając ją raz nie zaszkodzi szczerze dużo bym poświęcił żeby mój koszmar się skończył nie wiesz co przeżywam jakim prawem

mówisz mi co jest dla mnie dobre nawet mnie nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację nie znam Ciebie..

 

 

jednak wiem, że desperacja często prowadzi na manowce

 

jak jesteś w Pl centralnej to mogę Ci za free dać trochę kofeiny - na spróbowanie. Bo pewnie i tak zdobędziesz. A ja nie mam co zrobić z resztą tego g...

 

obstawiam, że skoro mówisz o efedrynie czy izomorficznej efedrynie to też już wiesz jak ją zdobyć i obawiam się, że wiesz jak ją przetworzyć na coś jeszcze mocniejszego

 

 

Absolutnie nie jestem za ograniczaniem dostępu do wiedzy i ew. substancji wszelakich. Jednak wiem, że naprawdę często to się bardzo źle kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Jestem na diecie 1000kcal i robię codziennie minimum 20km na rowerze (a często 50km) i 45 min. ćwiczeń, więc na temat ruszania dupy to nie pierdziel, ok? :P

 

A w ogóle to pierdzielicie. Ludzie biorą sto razy gorsze, bardziej niezdrowe i niebezpieczne preparaty na odchudzanie, środki odwodniające, środki na przeczyszczenie itd. ECA jest dobre, biorą to od lat sportowcy i kulturyści. Cały dzień nie mam po tym apetytu, i to przyspiesza metabolizm rozwalony przez psychotropy. A z leków nie zrezygnuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×