Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trójkąty randkowe – ktoś ma (przykre) doświadczenia?


Gość Luc84

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmm... Poznajemy tu osoby z problemami podobnymi do naszych. Powiem szczerze, sam poznałem poprzez to forum kogoś, kto ciągle siedzi mi w głowie i darzę ją ogromnym uczuciem. Wspólne problemy łączą ludzi i łatwo znaleźć bratnią duszę. Nie podchodziłem do tego forum jak do randki.pl ale życie pisze najwidoczniej różne scenariusze i można tutaj poznać wiele fajnych osób. Może nawet miłość. Nie powinno się tego wykluczać.

Dobrze napisane. W pełni się z tym zgadzam.

 

-- 10 cze 2012, 20:29 --

 

Bo tak na logikę to jakby nie zależało jej

Nie bierz kobiet na logikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, ja nie zamierzam. ;) Dla mnie ten temat to farsa. Chce o ladywind zawalczyć, to niech walczy jak ja, a nie odwala szopki. ;)
To że mi zależy na niej, to nie znaczy że zamierzam się godzić na wszystko. Może jeszcze grafik spotkań ustalić jak na studiach... To by była szopka właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luc84, ja spotkałam się z tobą jeden raz, z Marsalem2 3 razy, i czy taką zdrobnie popełniłam, że sie spotkałam??

co innego jakby był seks z jedną czy druga osobą...ale było tylko spotkanie, normalne spotkanie...a taka afera :?

 

-- 10 cze 2012, 21:33 --

 

ladywind, nie winna ale osobom postronnym to rzeczywiście przypominać może jakiś casting na samca alfa.
od razu prostuje że samce alfa mie nie w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luc84, ja spotkałam się z tobą jeden raz, z Marsalem2 3 razy, i czy taką zdrobnie popełniłam, że sie spotkałam??

co innego jakby był seks z jedną czy druga osobą...ale było tylko spotkanie, normalne spotkanie...a taka afera :?

Ale ciągnęłaś jednocześnie znajomość o charakterze romansowym z dwoma osobami i nie próbuj zaprzeczać, bo przecież jakby to nie była znajomość tego typu, to by nie nie posuwałaś się do kłamstw przede mną żebym się nie obraził. Ani razu nie zaprzeczyłaś jak jednoznacznie mówiłem że chodzi mi związek, tylko że potrzebujesz czasu. I to jest naturalne, ale nie że się potrzebuje czasu poprzez ciągnięcie dwóch relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu prostuje że samce alfa mie nie w głowie

 

Ani razu nie zaprzeczyłaś jak jednoznacznie mówiłem że chodzi mi związek, tylko że potrzebujesz czasu

 

Można było od razu zagrać w otwarte karty a tak zaczynają się jakieś niepotrzebne dyskusje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycho meetings gone wrong

 

Temat w sumie ku przestrodze. Jak się z kimś z forum spotykasz to nie zostawiaj miejsca na dwuznaczność w jakim celu.

 

tzn??

No wiesz o co mi chodzi. Jak z kimś ktoś gada i się umówi, i da dwuznaczne sygnały to potem może się to skończyć publicznym praniem brudów jak w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×