Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związki...


iman

Rekomendowane odpowiedzi

no moze nie az tak trzymaj sie i glowa do góry naprawe wszystko jeszcze będzie dobrze korzystaj z wakacji zamiast się smucić :smile: rozumiem cie to moje 1 od lat wakacje w ktore bede sama ale planuje znaleść pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego czlowiek nie potrafi przestac kochac dlaczego dla mnie to takie trudne nie moge o niej zapomniec a co najlepszeona mieszka ulice obok jakies 400 metrow w lini prostej juz myslalem ze uda mi sie o niej zapomniec ale zas wszytko wraca,wsztrko mi sie wali,czy jestem az tak zlym czlowiekiem ze nie zasluguje na czyjas milosc,a poprostu chce zeby dal mi ktos milosc,bo to samo chce dac innej osobie bliskiej mojemu sercu,dlaczego inni potrafia tak krzywdzic i nawet tego nie zalowac,juz powoli sie staczam do ziemi,dlaczego czlowiek nie potrafi wymazac z głowy tego co bylo zeby o tym nie pamietac do tego chcialbym sobie kogos znalesc moze bylo by mi latwiej o niej zapomniec albo nie moze by mi bylo latwiek tylko napewno latwiej bo mialbym w kim zatopic serce i mysli ale nie potrafie nikogo sobie znalesc z powodu wygladu nie jestem leonardo dicaprio ,ani zaden James bond ,dotego jestm za bardzo wstydliwy cy ktos z was moze mi odpowiedziec jak moge probowac do kogos zagada bo ja nie wiem jak ona byla moja pierwsza kobieta i ja mysle ze ostatnia nie wierze ze moge jeszcze szczescie w rzyciu spotkac prosze powiedzcie mi jak mozna sobie z tym poradzic z tym ze jestem taki wstydliwy nie mam kolezanek bo niestety nigdy ich nie potrzebowalem ale tertaz potzrebuje bratniej duszy ze tak powiem plis plis help me prubuje wiecej z kumplami przebywac zeby byc w jakims to warzystwie ale nawet to nie pomaga siedzac w towazystwie jeszcze gorzej sie czuje bo sie doluje oni siedza z ze swoimi partnertami a ja jak ten głopi kolek sam wiec zazwyczaj rezygnuje z takiego towarzystwa i wychodze i siedze sobie gdziues w parku samotnosci dolujac sie i z roznymi takimi a nie innymi myslami boje sie ze kiedys juz z tego parku nie wyjde bo juz nie wytrzymuje prosze o podpwiedz pomoc co mam robic o czym mam myslec moze ktos z was mi doradzi

 

Przepraszam ze tak wam marudze ale chcialbym tylko zeby mnie ktos zrozumial i pomugl mi z gory dziekuje

 

Prozdrawim

 

 

Wybaczcie taka natretnosc Przepraszam rowniez za pisownie ale jestem dyskografem czy jakos tak :/ naprawde mi przykro

 

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BROKENHEART dlaczego piszesz ze sie staczasz do ziemi?

a tak w ogole to ty powinienes cos zmienic tez skoro zmiana w twoim zyciu przyszyla do ciebie w postaci takiej ze straciles kobiete swego zyciaiprzyszla nagle to Ty musisz zyc dalej i upewnic sie czy rzeczywiscie straciłes Tą jedyną , czy masz bez niej zyc czy znią.???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie nikogo sobie znalesc z powodu wygladu nie jestem leonardo dicaprio ,ani zaden James bond ,dotego jestm za bardzo wstydliwy cy ktos z was moze mi odpowiedziec jak moge probowac do kogos zagada bo ja nie wiem jak ona byla moja pierwsza kobieta i ja mysle ze ostatnia nie wierze ze moge jeszcze szczescie w rzyciu spotkac prosze powiedzcie mi jak mozna sobie z tym poradzic z tym ze jestem taki wstydliwy nie mam kolezanek bo niestety nigdy ich nie potrzebowalem ale tertaz potzrebuje bratniej duszy

 

A jamyśle ze problem Tkwi w Tobie to Tobie się wydaje,że chodzi o wygląd a moze poprostu wlasnie przez wstydliwość i niesmaiłośc dziewczyny nie mają odwagi podejść porozmawiac? Bo trzymasz się na uboczu i one nie czują się pewne? Przestan się zamartwiac głowa do góry napewno kogos znajdziesz napewno będziesz kchac i będziesz kochany postaraj się w to uwierzyć naprawde Bo napewno wszystko z Toba ok:) pozdrawiam i naprawde nie martw się :D co do tych kolegów otoczonych dzieczynami to Cię rozumiem tez nie czułam się dobrze kiedyś bedąc sama otaczali mnie starsi ludzie ode mnie a teraz otaczają mnie męzatki i dziećmi tez mi się smutno robi ale jakos staram się wierzyć ze ja odnajde jeszcze kogoś wartego mnie. I Ty rówenież powinieneś bo Miłośc i szczęscie i tak są Ci pisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze odpisujesz śmutna48, najprawdopodoniej ktos cie w dziecinstwie wypoosazyl w wiarę ja jej nie mam ,bardzo mi jej brak , ja juz zalamc sie bardziej nie moge bo juz jestem wylamana nawet..najgorsze jest ze codziennie rodzina mi dokucza ,poniza i dołuje i nie moge ruszyc z miejsca

caly cza stagnacja i fiksacja postepuje

ale postanowilam ze kosztem wlasnego zdrowia , kosztem nerwicy i wszytkich innych chorob ,nie dam sie rodzicom ,bo to niesrpawiedliwe ze mnie tak doluja od lat tylko dlatego ze nie jestem taka jak moi rowiesnicy, jestem w e wszytkim sama i tak zostanie ,za bardzo sie denerwuje zyciem cholernym ,bo takie ono jest , jestem nadpobudliwa i nadwrazliwa cale zycie lae mam tez swoje racje i nie jestem tak glupia za jaka mnie mam caly swiat, trudno skoro mam to kazdemu tlumaczyc i udowadniac to nie mam juz sił ,nie mam nastu lat i nie dam rady z kazdym walczyc, jest jak jest najgorsze ze nawet nie mam komu sie wygadac, nie wiem jak jest na tym forum ,bo jestem tu nowa i mam nieczesty kontak z internetem, pisze jak mam okazje i gdy mocno stram sie o te okazje, pozdrawiam Cię i zyczę kolejnej dawki wiary i optymizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem ja juz nie starałam się reanimowac tych kontaktów bo byłam slepo zakochana w Idiocie Evil or Very Mad

Ja też,przez 5 miesięcy i o 5 za dużo.I jeszcze sądziłam,że na niego nie zasługuję.Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem jesli chodzi o to, zostalam odepchcnieta przez wszytkich znajomych bo sie zakochalam i uwierzyłam komus ,kto mnie zostawiłi z kim mam teraz problem nie maly w postaci rozejscia prawnego, a kiedys byłam ulozoną ,normalna dziewczyna,wszytko runęlo, gdy zaczęłam zyc na wlasna rękę bez rodziny , wpakowalam sie uczuciowo cos mnie dzis doprowadzilo do nedzy pod kazdym względem,czy ktos jeszcze ma podobne problemy???????prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ PISALAM DO CIEBIE NA PW SMUTNA 48 .CZY DOSTALAM TE WIADOMOSC, BO PISALAM MJESZCZE DO INNEJ OS. I TEZ NIE MA TEJ WIADOMOSCI ,CZY MOZLIWE ZE PW, NIE DZIAŁA???

PW działa sprawnie - dziś sprawdzone przeze mnie - któraś wiadomość musiała być źle zaadresowana. Dodatkowo - la i smutna48 - sprawdźcie czy nie macie za dużo wiadomości w skrzynkach - bo jak te się przepełnią to wiadomości nie dochodzą.

la pisanie dużymi literami oznacza krzyk - postaraj się to ograniczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie przeczytalem posty kture sie mnie tyczyly i powiem tak ze ciezko mi jest isc z podniesiona głowa i nie myslec o tych i innych sprawach poprostu nie potrafie,to powiedzcie mi dlaczego niepotrafie to moze wiecie to jezeli nie to zrozumiem niw eim czy to jest jakas depresia po stracie kogos czy cos innego nigdy takiego czegos nie odczuwalem ,a moje zycie nigdy nie bylo uslane rozami rodzicie mnie tylko nauczyli tego uczucia zebym potrafil kogos uszanowac i pokochac i poswiecic wszytko co mam komus kto bedzie ze mna i co mi to dalo po co mi to bylo potrzebne ,inni miewaja uczucia ze potrafia innych krzywdzic a ja nie potrafil bym nie chce zeby za moja krzywde ktos cierpial,naprade nie potrafie nie mam jakos tego czegos zeby muc sie usmiechnac i isc szczesliwym przez zycie zazwyczaj wole spedzac czas w samotnosci a jak nie to z jakims kumplem ale najlepiej zeby to nie bylo otczenie wielu osob bo nie nawidze jak ktos sie na mnie lipi bo wsyd mi za mnie jezeli chcecie wiedziec jak wygladam to sami zobaczcie oczywiscie zeby to nie bylo ze ja tu cos reklamuje tylko chce zebyscie sami ocenili profil na fotce (adrian84pl) to mój nick.a pozatym czy to moja wina ze jestem czlowiekiem grzecznosciowym i kulturalnym niekturym to nie pasuje wiem ludzie wola ludzi zabawynych rozrywkowych ale ja taki nie jestem

 

Przepraszam za takie marudzenie wam i zabijanie waszego czasu Wybaczcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inni miewaja uczucia ze potrafia innych krzywdzic a ja nie potrafil

Bo jesteś dobrym człowiekim masz sumienie i dobre serce ;) (

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×