Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przymus zdradzania i niszczenia związków


Femme Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

namiestnik, szukam w warszawie terapii. Na razie idę na pierwszą indywidualną wizytę, mając nadzieję, że ktoś mnie skieruje na odpowiednie tory, bo za bardzo nie wiem gdzie się zgłosić.

Póki co, nie umiem bez seksu żyć więc robię to co robię ;)

Też masz BPD? jeśli masz ochotę pogadać i potrzebujesz to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu to oprocz depresji cierpie jeszcze na to?????No jakbym siebie czytala.... mialam 20 lat jak sie strasznie zakochalam on mnie rzucil dla innej i rzeczywiscie potem juz nie mialam zadnego normalnego zwiazku wciaz kogos musialam odbic wciz udowadniac ze jestem lepsza nie chodzilo nawet o seks....potem wyszlam za maz wytrzymalam kilka lat i znow z natura nie wygrasz tez postrzegam siebie jako kobiete o meskim charakterze ... maz odszedl do innej ale nie dlatego ze zdradzalam bo poprzestalam tylko na flircie... a teraz zmagam sie z depresja odwykiem od benzo nie wiedzialam ze mam jeszcze to....to co to znaczy ze nigdy tak naprawde nikogo nie pokocham?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pantherka, myślę, że potrzebujesz kogoś kto zrozumie Twój problem, będzie Cię kochał ponad wszystko i zechce Ci pomagać w tym, pod warunkiem, że Ty sama również będziesz pracować nad sobą.

Ja też z tym się zmagam, Nie wiem co będzie jak znowu będę w związku, ale mam nadzieję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×