Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdańsk- psychiatrzy


Rekomendowane odpowiedzi

Asdfg, nie wiem jak w Gdansku ale w Gdyni na ul. Traugutta 9 masz Osrodek Zdrowia Psychicznego .. terapia refundowana. Moge polecic p. Kanię.. jezeli sie do niej dostaniesz to fajnie,

Idziesz tam z ksiązeczka RUMowska albo ubezpieczeniowa..zaraz przy wejsciu jest rejestracja...tam ustalasz pierwsza wizyte. Nastepne juz z terapeuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie dzis pojechali na zlot. Dla mnie to jednak za daleko, zwłaszcza, że nie znam tu jezcze za wiele ludzi. Mam pytanie: czy jest tu dużo ludzi z Gdańska/ Trójmiasta? Może nam udałoby się zrobić taki mini zlot, ot tak, żeby spotkać się pogadać, powymieniać doświadczeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, takie spotkania są organizowane i to dość często.

Ja i Candy jesteśmy na forum od niedawna, a już mieliśmy okazję się spotkać raz z stałymi bywalcami nerwicy z trójmiasta. Fajnie było :) Z tego co wiem to jest nas trochę chętnych na spotkania, tak z 10 osób się chyba znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Mushroom, dzięki. Poczekam aż się skończy zlot, który został zorganizowany i wtedy może nawet ja sama zorganizuje zlot północy?;) Tylko jak? Założyć osobny wątek? Czy pisać, w którymś z miejscowościowych, typu Gdańsk / Gdynia, bo nie wiem?

 

-- 08 cze 2012, 14:48 --

 

Ale w sumie ciężko to widzę jeśli jest ok 10 osób. Kiedyś próbowałam zorganizować spotkanie dla ludzi chcących się doszkalać językowo i nic z tego nie ywsżło, bo co do czego, to temu nie pasuje, ta wyjeżdża, tym się nie chce i takie tam...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Mushroom, dzięki. Poczekam aż się skończy zlot, który został zorganizowany i wtedy może nawet ja sama zorganizuje zlot północy?;)

[stawia uszy] ooo? Już jestem zainteresowany 8)

 

Tylko jak? Założyć osobny wątek?

Założyłbym osobny wątek i odpowiednio go oznaczył.

 

Ale w sumie ciężko to widzę jeśli jest ok 10 osób.

Ciężko powiedzieć, spróbować można. Nie wiem za bardzo jaki ten zlot chcesz robić, napisz coś więcej.

Poza tym pamiętaj, że te 10 osób to jest z trójmiasta. Na zlot w trójmieście mogą przyjechać ludzie z całej Polski jeśli będą chcieli, w szczególności z pomorskiego i okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, po zlocie ogolnym planujemy zlocik rowerowy z 3miasta :D Dolaczysz?

Czy pisać, w którymś z miejscowościowych, typu Gdańsk / Gdynia, bo nie wiem?

Umawiamy sie zazwyczaj w temacie gdynskim

Nie dolacze, roweru nie mam:)

 

-- 10 cze 2012, 00:07 --

 

T Mushroom, też nie wiem, jakby byli tylko ludzie z trójmiasta to mogłoby być to spotkanie przy kawie np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie:)

 

Mam pytanie znacie doktora Mariusza Paniewskiego z Gdańska???

 

Na poratalach typu znany lekarz etc ma wiele bardzo dobrych opini ale są one zadziwiająco podobne pod względem traktowania psychiatry jako guru...martwi to mnie.

 

Prosze o Waszę opinie:)

 

Pozdrawiam

 

wiecznie myślący

 

Tez mnie to bardzo zadziwilo, ponad 90 opinii i ani jednej negatywnej. W zyciu nie moze byc az tak pieknie i kolorowo. Kusi mnie zeby to sprawdzic i poznieij napisac prawde. Jednak telefon do rejestracji nie odbiera - moze sie teraz boja zepsucia opinii i nie chca pacjetow :) Bede probowal ale w miedzyczasie chyba przekrece do Landowskiego na szybka wizyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×