Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, W PL to jednak tylko czarnoprochowce (Boże,strzelanie z tego i ładowanie jest tyle z tym "srania", że coś cie bierze), a dostać pozwolenie na broń zwykłą,patrząc przez ilość badań,bzdetów,papierów i innych - lepiej kupić na lewo już :mrgreen: .

Zombie nie dotrą, nie umieją latać : D.

Papastathopoulosa <- rotfl hard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica

Siema Młody :D Myślę że z Rosjanami damy sobie jakimś cudem rację, kto jak nie my? To my byliśmy w Moskwie, jako jedyni :P

 

Transfuse

 

Miałem przyjemność tańczenia i śpiewania z tymi Grekami :D Świetna sprawa, ludzie bardzo otwarci i przyjacielscy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, przyjdź do mnie. :D możemy wtedy pogadać o czym tylko chcesz, począwszy od hierarchii u mrówek, a kończywszy na rozważaniach filozoficznych nad sensem bytu ludzkiego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Dotrą na pewno , zombie nie są takie głupie , to gry stworzyły taki stereotyp , a gdy będzie najazd na Polskę , to ochotnikom będą rozdawać broń , więc papierów nie potrzebujemy :mrgreen:

Angelo24, Widziałeś ich mecz z Czechami ? :D mamy szanse , ale musimy zdobyć gola , a potem postawić autokar pod bramką ... noi szkoda , że nie wzięli nas na euro , bo w końcu Adamiakowa dostała powołanie , a my nie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse

 

Ojj to fakt... Ale powiem ci szczerze że bardziej nie mogę się doczekać meczu z Rosjanami..Też będę..I obym mógł po końcowym gwizdku sędziego świętować na ulicach Warszawy do białego rana sukces Polaków, tego sobie i każdemu z nas życzę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×