Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie - powiem tak . Nie znam was. Gadajcie tu sobie. Moze się znacie z reala. Ale ogółem robicie wrazenie zamknietego kręgu koleżków, ktory lubi psioczyc na ludzi z poza. Juz nie wspomne o waszym podlizywaniu sie moderatorom. Sami mowicie ze kazdy moze miec swoje zdanie. A jak wam cos sie powie krytykujacego to odrazu strzelacie fochy... Ludzie ja nie mam nerwow do tych waszych ukladow...

 

-- 09 cze 2012, 20:16 --

 

Jestem zadowolony ze obronilem bonusa, a z wami w piaskownicy bawic sie nie chce. Od tej chwili odpowiadam tylko na konstruktywne wypowiedzi na temat, a wasze droczenie sie ze mną kompletnie mi zwisa. Czekam na jakies logiczne wypowiedzi. Nie mam zamiaru was chwalić itd bo was kompletnie nie znam.

Zalozmy ze nawet jestem narcyzem, socjopatą, histerykiem - to nie znaczy ze macie sie ze mna droczyc i mnie wkurzac. Myslalem ze ludzie z zaburzeniami mają wiekszy dystans do innych zaburzonych, ale jak widac, mylilem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, z forum. ;) Pewnie 90% osób z forum wie która to. ;)

 

Tomcio Nerwica, to było dobre. :lol:

 

dominika92, jak Ty tak możesz do kogoś się zwracać... oj Ty nie dobra. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - powiem tak . Nie znam was. Gadajcie tu sobie. Moze się znacie z reala. Ale ogółem robicie wrazenie zamknietego kręgu koleżków, ktory lubi psioczyc na ludzi z poza. Juz nie wspomne o waszym podlizywaniu sie moderatorom. Sami mowicie ze kazdy moze miec swoje zdanie. A jak wam cos sie powie krytykujacego to odrazu strzelacie fochy... Ludzie ja nie mam nerwow do tych waszych ukladow...

 

Jestem zadowolony ze obronilem bonusa, a z wami w piaskownicy bawic sie nie chce. Od tej chwili odpowiadam tylko na konstruktywne wypowiedzi na temat, a wasze droczenie sie ze mną kompletnie mi zwisa. Czekam na jakies logiczne wypowiedzi. Nie mam zamiaru was chwalić itd bo was kompletnie nie znam.

Zalozmy ze nawet jestem narcyzem, socjopatą, histerykiem - to nie znaczy ze macie sie ze mna droczyc i mnie wkurzac. Myslalem ze ludzie z zaburzeniami mają wiekszy dystans do innych zaburzonych, ale jak widac, mylilem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie podzielam zdanie kolegi, bo dobrze skomentował sprawę niektórych użytkowników tutaj? Nikt nie ma pretensji do ludzi, którzy mają swoje zdanie, ale czyjeś zdanie musi być mądre i sensowne. Rozumny człowiek uszanuję wypowiedz innych użytkowników i nie jest dla nich nieprzyjemny? Czy wyraźiłem się jasno??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonus , sluchaj - odpusc sobie . To jest zamknięty krąg ludzi. Oni sie znaja z reala. Jak kots z nich powie jakas bzdure to oni nic sobie nie powiedza. Jak ty powiesz cos glupiego to oni odrazu cię zlinczują. Siedze na tym portalu pol roku i dopiero ostatnio zrozumialem o co chodzi. Teraz beda gadac o Marsalu z koms sie spotyka, tak jak by to wszystkich userow mialo obchodzic ( mnie bardziej obchodza wyniki dzisiejszych meczow) Widac to nie nasza piaskownica. I łopatek nam w niej nie pozycza

 

-- 09 cze 2012, 20:34 --

 

Przez moderatorow tez tu nic nie zdzialasz, bo oni sie znaja z modami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w realu poznałem tylko 3 osoby z forum. Z jedną się spotykam, a dwie są teraz na zlocie. A na forum są kółka wzajemnej adoracji, jak na każdym forum, ja jednak do żadnego z nich nie należę. Dyskutuję jednak tylko z tymi z którymi warto dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze wlasnie - niektorzy w ciagu miesiaca napisali 10 razy wiecej postow niz ja w ciagu pol roku?

 

Co to znaczy ze wam sie dobrze gada? Ze macie jedno zdanie w kazdym aspekcie?

 

Bo nie wyobrazam sobie jak mozna gadac z Marsalem

 

Raz z nim rozmawialem na jakis temat , a reszta to jakies droczenie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie znam z reala nikogo z tego forum i nigdy nie odniosłem wrażenia, że to tzw. „Zamknięty krąg” osób, które się znają i na tym poprzestają… Głupota lekka tak twierdzić, wystarczy trochę przejrzeć forum by zobaczyć, że tak nie jest, po nadto, jeśli ktoś chce poznać kogoś w Realu dołącza do spotkań, jakie są organizowane przez grupy mieszkające w różnych miastach kraju ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie znam nikogo z forum w realu , co więcej do Bonusa, czy ciebie nic nie mam , po prostu nie zgadzam się z wami w pewnej kwestii , a wy od razu piszecie o jakiś kółkach wzajemnej adoracji i układach z modami :bezradny:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×