Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem nikim


Ivetto

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, nieznajoma... nie ma co o sobie mieć takiej nisko samooceny. Każdy jest kimś, kwestia jest tego jak na to patrzeć.

Gdyby Twoim tokiem myślenia iść.. skoro jestem Trzeźwiejącym Alkoholikiem, Narkomanem oraz Lekomanem z syndromami nerwicowymi - to też jestem nikim? Raczej też tak kiedyś sądziłem ale każdy ma tego kogoś kto szybko Cie uświadomi w tym, że jednak nie jesteś nikim a jesteś kimś. Jeżeli takiego kogoś wśród swoich bliskich nie masz to chętnie się na to piszę ; )

Pozdrawiam... Pogody ducha życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy wiecie o byciu nikim.

 

sorry, ale będę używał niecenzuralnych słów i możliwe, że pogwałcę zasady tutejszej netykiety, ale wkurwił mnie post Ivetto i wasze na tenże post odpowiedzi.

 

mam 30 lat, tytuł inżyniera informatyki - 0 pracy, 0 zainteresowań, 0 przyjaciół i od chuja pojebanych egzystencjalnych pytań codziennie zaprzątających mój zryty mózg. Nie potrafię się skoncentrować na codziennym, normalnym życiu. Nie potrafię żyć.

 

I moja samoocena nie ma tu nic do rzeczy - mogę sobie wmawiać, że jestem bogiem, a i tak boję się wyjść z domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiesz w czym leży problem
- nie wiem w czym leży problem, ani o co chodzi w twojej odpowiedzi, ale chuj z tym.

 

A co do tego, że jestem inż to mnie tylko dołuje. Powinienem się z tego cieszyć a nie potrafię. 3,5 roku poświęconego na naukę uważam za stracone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×