Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aj low Giertych!!!!!!! ahahahah ale jaja


cinnamon_inspiration

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2010 r. zostanie wprowadzony obowiązek zdawania matematyki na egzaminie maturalnym, natomiast już od przyszłego roku szkolnego nie będzie można "oblać" żadnego z obowiązkowych egzaminów - takie zapisy znalazły się w nowym rozporządzeniu dotyczącym matur podpisanym przez wicepremiera, ministra edukacji Romana Giertycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, tego nie wiedziałam. Czyli zamiast amnestii po prostu nie można oblać?

Czyli młodzież nie będzie sie już wogóle uczyć na maturę : u mnie i tak teraz na hasło "musicie sie uczyć na maturę" ludzie sie śmiali że przecież jest amnestia!

 

Mnie już odechciewa sei czytać o pomysłach Wielkiego Edukatora Polski.

(W hogwarcie był Wielki Inkwizytor, u nas narazie tylko Wielki Edukator). Pomysł z lekturami jest chory (jak można uczyć sie starożytności na podstawie Biblii i Horacego? Przecież Edypa usunęli, mitologię też) a to że Romek upiera sie przy tym że od 2002 roku nie było żadnej książki Sienkiewicza omawianej w szkole też jest śmieszne. W gimnazjum jest przecież Quo Vadis i Krzyżacy, a w liceum Potop.

 

Chociaż pomysł z usunięciem szkół koedukacyjnych bo w oddzielnych młodzież lepiej sie zachowuje i lepiej sie uczy to już wogóle jest przegięcie. Każdego dnia myślę że nic głupszego nie wymyślą a oni mnie codziennie zaskakują!

 

Nic gorszego od Zakazania Teori Ewolucji? Giertych chce opracować własny podręcznik do Historii

 

Nic głupszego od nie uczenia w szkole o Da Vincim i Michale Aniele bo to geje? Problem z Teletubisiem.

 

Nic gorszego od zmiany lektur? Szkoły koedukacyjne!

 

Echhh, cośmy za czasów dożyli. Na szczęście nie głosowałam na PiS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze Romka, on nadaje się na ministra tak jak ja na baletnice. Te jego totalnie poronione pomysły typu "Zero tolerancji", "Amnestia maturalna", "zakaz promowania homoseksualizmu w szkołach". Czy ten kretyn wogóle wie o czym on mówi? Jaki to porąbany kraj. Ile już prostestów było. W internecie zebrano prawie 140 tys. podpisów przeciwko giertychowi na stronie http://bezgiertycha.rp4.pl/ i bezskutecznie, było sporo protestów przed MEN. Każdy widzi, że on jest ułomny, a te w d... j... dwa ptaki nic z tym nie zrobią, sami go tam wsadzili. Cały świat się z nas śmieje. Parodia państwa. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę sie cieszę że opuściłam już liceum a studiami Romek sie nie zajmuje. Mundurki? Kiepskie pomysł. Romek uważa że mundurki : 1. wprowadzą ład i dyscyplinę. 2. wprowadzą równość w strojach biednych i bogatych. 3. Łatwo będzie można znaleźć dilera narkotyków.

 

1. Czy on sobie niby wyobraża że np. dziecko z ADHD albo dziecko alkoholika które szaleje na lekcji po włożeniu mundurka magicznie zmieni sie w grzeczne, ułożone, spokojne, uprzejme dziecko? Nie ma mowy. Ale Romek swoje zrobi więc najwyżej albo dziecko obejmie "Zero Tolerancji" (szkoda mi ten pomysł komentowac, bo to jest totalny absurd) albo stwierdzą że nauczyciel jest zły i sie nie nadaje.

2. Tak, równość. Przecież bogate dziecko i tak będzie popisywać sie albo mundurkiem z eleganckiej tkaniny, ładnie zrobionym i wytrzymałym a dziecko z biednej dostanie mundurek z najgorszego materiału i nawet jak sie zniszczy dziecko będzie go nosiło, bo nie będzie rodziców stać na nowy. A nawet jeśli będą identyczne, to bogate dziecko znajdzie sposób by sie popisac bogactwem (markowe buty, przyjazd BMV do szkoły, zagraniczne wakacje, super gadżety). A co do rewii mody : też jestem przeciw ale nie można by tego zrobić inaczej?

 

U mnie w liceum nie było mundurków, ogolnie moja szkoła uchodzi za tolerancyjną. Dredy - w porządku, metalowe ciuchy - nie ma problemu.

Ale mieliśmy anglistę (i naszą wychowawczynie niestety) która na 1 lekcji dała nam spis rzeczy których mamy nie nosić na jej lekcjach jeśli nie chcemy mieć problemów. Lista obejmowała : mini spódniczki, szorty, wyraźną biżuterię, mocny makijaż, dziwne kolory włosów, bluzki z dużym dekoltem, bluzki na ramiączkach, ciuchy w kolorze czerwnonym bądź bardzo jaskrawe, wystającą bieliznę, szpilki, buty na obcasie ( szpilki i buty na obcasie dozwolone wyłącznie na zakończeniu/rozpoczęciu roku szkolnego, ważnych uroczystościach szkolnych bądź maturze), spodnie Hiphopowe, bluzy metalowe ("bo ona patrzy na takie i nie wie czy nie będzie miała koszmarów w nocy"), obszarpane dżinsy, prześwitujące ciuchy, mini torebeczki. Taką samą listę dała na 1 zebraniu rodzicom do podpisania że sie zgadzają. Jeśli ktoś założył coś z listy zakazanej, czekało go odpytywanie albo na tej samej lekcji, bądź na nastepnej (anglistka zapisywała do specjalnego notesu osoby ktore sie "nieprawidłowo" ubrały). Jeśli więcej osób sie ubrało nieprawidłowo, była kartkówka bez możliwości poprawy.

Przez 1 klasę sie buntowaliśmy, potem stwierdziliśmy że w sumie, ona miała rację. Uczniowie u nas wyglądają estetycznie, nie zajmujemy sie "kto jak sie ubrał" na lekcjach, nauczyciele są zadowoleni. Nie można by tego tak zorganizować?

 

3. Z tym dilerem to widac jaki Roman jest naiwny. Ciekawe czy przewidział sytuację że dilerem będzie dziecko w mundurku szkolnym!

Prawie nie ma sytuacji że koło szkoły stoi "dziwny facet" i daje dzieciom dragi. Sami uczniowie są dilerami. Więc mundurek w niczym tu nie pomoze. Ale Roman jest zadowolony. I zamiast zająć sie powaznymi problemami (brak pieniędzy na zajęcia wyrównacze, nauka na wsi, słabo wyposażone szkoły, przeładowany program) on sie zastanawia czy gejom powinno zabronić sie pracy z dziećmi, czy przerobić odpowiednio podręcznik do Historii (bo biedne dzieci uczą sie że Wałęsa jest bohaterem narodowym, a to przecież zdrajca i komunista, a Okrągły stół był pierwszym krokiem do wolności a przecież to było przyzwolenie na dalsze działanie komunistów w Polsce, demokracja u nas właściwie zaczęła sie dopiero gdy wybraliśmy braci Kaczyńskich do rządu!) i czy zakazać uczenia o Da Vincim bo był gejem!

 

Jeszcze wyjdzie że znaczna część LPR to homoseksualiści. Wytłumaczyłoby to dlaczego tak doszukują sie propagandy gejowskiej wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy od niego w ogóle chcecie? Przecież to oczywiste! Pan minister ma na celu rozwój szkolnictwa społecznego i prywatnego! :mrgreen: Jego praca w tym względzie już jest zauważalna, bo w takich szkołach nagle zabrakło wolnych miejsc. Toż to wspaniała robota dla zasad wolnego rynku w szkolnictwie ;)

A tak na serio: ile razy pojawia się nowy pomysł pana ministra tym bardziej się cieszę, że nie urodziłem się tych parę lat później i edukacje podstawową i średnią mam już dawno za sobą. Autorytarnych metod pana ministra bym nie wytrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×