Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia, po co siejesz zamęt? potrzebne Ci to - uwaga? ta dyskusja już dawno powinna się skończyć.

jakoś potrafiłaś się normalnie zachowywać, a teraz Ci palma bije, tylko że to kolejny raz. w dupie masz uczucia innych.

jak Ci się skończy hipo będziesz inaczej gadać... po co w ogóle tutaj jakiegoś fb wyciągasz, kogo to obchodzi??

 

szczerze, napisałam posta zanim się dowiedziałam że to Twój kolejny nick. to samo bym Ci napisała i teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, poczytaj sam jak chcesz szkoda mojego czasu mam ważnniejsze sparwy teraz na glowie. Chyba Wam czegoś zal ale nie wiem zcego, moze tgo że na zlocie was nie ma albo tego że jestem chamska i prostacka??....dam sobie rade i nie popłaczę się z tego powodu.

Nie mam zamiaru już dłuzej dyskutowac napisalam to co napisałam, kazdy ma inne gusta i ma prawo wyrazić swoje zdanie...wiec wyraziełam

dobranoc :papa:

 

-- 08 cze 2012, 23:36 --

 

oficjalnie do Basi- mozesz bez dawania ostrzeżenia zbanować mnie za to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, żal mi dupę ściska że nie jestem na zlocie, o którym dzisiaj przeczytałam.

gusta gustami a chamstwo chamstwem. ulżyło Ci że coś takiegoś napisałaś? nie mogłaś napisac tego na PW np. , bo po co, trzeba było zrobić aferę wokół własnej osoby, JAK ZAWSZE zresztą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak co racja to racja - taki wersal i w ogóle, a za kulisami same wojny, obgadywania...

 

może lepiej komuś w oczy powiedzieć..

 

 

 

 

wątek gadania o dupie maryni (do którego się właśnie przyczyniam) to już 319 stron. Czy jakiś z wątków dotyczących zdrowia ma tyle? ;)

no pewnie jakiś się znajdzie. A może nie?

 

 

 

Ale spoko... loko...

 

 

zadymy w życiu są przydatne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam uprzejmie podziękować za osta, którego dla informacji reszty forum a nie tylko modów dostałam od Amona a jak wiadomo jest On moim ...nieważne kim, nie będę tlumaczyć, moze dzięki temu wlaśnie ukruci się kumoterstwo na forum. Od dawien dawna ludzie zalili sie , pisali o tym że , jest tzw. "kącik wzajemnej adoracji" obalam ten mit bo mimo, że znam dobrze moda Amona to i tak wlepił mi osta bo należalo mi się ..proste. :bezradny:

i gadanie po kątach a nie pisanie wprost tego o czym wiele osób na forum plotkuje i chodzą różne a przynajmniej 2 wersje tego opowiadania, ktore dotarło do mnie na FB bo nie byłam juz użytkownikiem forum od jakiegoś czasu a szczerze powiedziawszy to nie interesowałam się zupełnie tym co się dzieje na forum. Osoby niektóre ( Basia, Shinobi) nawet nie widziały ze Verona to ja dawna Ka.PO mimo, że wyraźnie pisałam choćby w wątku CHAD kim jestem albo w wątku zlot jeszcze w okolicach maja ( stawiano mi nawet zarzut że sie ukrywam, podszywam a nikt nie wie kto ja jestem :mrgreen: )

Nie zależy mi na opinii jaką mi forum wystawi, ludzie którzy tak na prawde mnie nie znają bo "dzięki" temu, że tu jestem od 2008 roku musialam wykasować swoje dawne konto Ka_Po wraz z postami bo ktoś próbował dzięki temu dzialać na moją niekorzyść ( moderatorzy wiedzą o co i kogo chodzi). tylko dlatego mam innego nicka a postów jako Ka_po nikt na forum nie znajdzie bo zostały usunięte...być moze są w archiwach gdzies ale to już nie moja sprawa jak forum dziala od strony technicznej.

Tak to co napisalam było chamskie i prostackie, zgadzam się z tym w 100% ( czasem w celu prowokacji trzeba sie poswięcić ;) ) ale nikt z Was nie moze tego powiedziec o mnie, jako o osobie ze to ja taka jestem , w sensie chamska i prostacka bo nikt z Was mnie nie zna, nawet na oczy nie widzial a co dopiero wydawać takie opinie...ja tylko w chamski sposób skomentowalam urode naszej miski.....tyle :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj co tu się dzieje?

 

-- 09 cze 2012, 05:50 --

 

Chcialam tylko powiedzieć, że ja lubię to forum, nie spotkało mnie jeszcze nic nieprzyjemnego.

Kiedyś wchodziłem na czat na innym forum, gdzie wyraźnie było napisane, że jest ono by pomoc

Ludziom z dda. Tam też usłyszałam, po opowiedzeniu swojego problemu od 2 osób, ze

"maja to w dupie", dosłownie. Nikt z tym nic nie zrobił, a jak wspomniałam o tym innego

Dnia, to nie uwierzono mi, bo osobyto mówiące były od dawna na forum, a ja bylam nowa.

Uważam to za bardzo niesprawiedliwe żeby kogokolwiek tak traktować, szczególnie że nie.jest to

Forum poświęcone pierdolom, tylko zaburzeniom.

 

Dlatego tak mi się tu podoba, bo do tej pory chamstwa tu nie widzialam.

Wypowiedzi verony upewnila mnie w tym, że dobrze że nie zamieściłam swojego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam tylko powiedzieć, że ja lubię to forum, nie spotkało mnie jeszcze nic nieprzyjemnego.

Ja tez je lubie i podziwiam wlasnie za brak chamstwa i swietna prace moderatorow. Mili ludzie, fajne tematy...a ze czasami ktos kogos ...to i tak lajtowo w porownaniu do innych for.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niby jest wątek zlotowy, ale z taką pasją obrzucacie się tym i owym, że aż boję się pisać normalnego, pozytywnego posta :angel: . Cóż, jestem już w Warszawie, bo wolałem wracać wieczorem niż zrywać się jutro rano :zzz: . Cieszę się, że choć w ostatniej chwili, to jednak zdecydowałem się jechać! Dzięki, że zorganizowaliście mi podwiezienie z Torunia i szalone odwiezienie do Skępe na sekundy przed odjazdem pociągu :pirate: . Fajnie było Was poznać, albo spotkać po raz kolejny :great: . I żeby nie było, że słodzę. Jednego na zlocie brakowało. Papieru toaletowego :mrgreen: . Doszło do tego, że niektórzy (i nie mówię o sobie) musieli przypominać sobie zwyczaje przodków i używać liści :lol: . A tak w ogóle, to podobno następny zlot będzie w górach i zorganizuje go Wielka Ryba :yeah: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×