Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, nie czytałam, ale coś kojarzę ..nie wiem czy gdzieś nie mam.. na pewno mam tej autorki " Oberża na pustkowiu" ale nie czytałam :) A Ty masz konto na lubimyczytac.pl ? :)

 

ja poluję teraz na : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/125045/lokatorka-wildfell-hall

 

:105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, W skrócie odpowiem tak - moja rodzina nie wie o tym co mnie "gryzie". Taki wyjazd by stworzył pytania,dużo pytań, co i po co. Gdyby w tym maglu wyszło co mnie zżera - mogliby patrzeć jak na aliena,wystarczy mi plakietka bezambitnego leniwca.

Uprzedzając pytania,tak,mam skłonności do zbytniego brania do siebie wielu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Ojciec Chrzestny jest cudowny, pamiętam, że po tej ksiazce miałam depresję-poksiążkową, nie byłam w stanie nic innego przeczytać, bo wszystko się wydawało gorsze...:D I w Lolitą było tak samo, narracja pierwsza klasa, no i tak historia :105:

 

-- 07 cze 2012, 18:27 --

 

a pokaż swó profil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tak! ba ! mam z autografem! Bo mój chłopak pracował z dziewczyną, która się z nim spotykała, nawet wysłałam mu jakąś swoją twórczość, napisał mi dedykację po japońsku i nadal nie wiem co znaczy..:D Kocham tego autora :) Ale czekam na nową książkę i nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Bez przesady , chciałem być jak Sherlock , ale nie stać się Sherlockiem w tym stopniu , że zmienił bym imię i nazwisko na Sherlock Holmes i miejsce zamieszkania na Baker Street :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×