Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Nie no z powrotem , to wyśle kuriera :P Nie wiem czy trafi do Myślenic , to powiem żeby gdzieś na rynku zostawił w jakimś charakterystycznym miejscu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Może... nie wiem, i tak zlot z*ebie swoim wręcz epatującym pesymizmem.

Tak na poważnie, w tym roku był dość daleko, może jak będzie bliżej i okazja się z kimś zabrać, lub gdy będę miał prawo jazdy (yohohohoho,prędzej już zostanę prezydentem RP).

Gdybym w tym roku jechał miałbym stertę pytań co? gdzie? jak?

Moja familia jest dosyć wścibska, i tym bardziej by było dziwne, gdy siedzę cały czas w domu, a tu naglę mówię że robię wypad na cały weekend : D.

Wzbudziłoby to zbyt duże podejrzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Zobacz jakim ja jestem pesymistą , a kilku użytkowników namawiało mnie na wyjazd , więc chyba im tak to nie przeszkadza albo narzekanie jest zabronione do 22 :mrgreen: Za rok w Warszawie zrobimy zlot , u mnie w mieszkaniu , koszt to 300 zł za dobę od osoby, noi wyżywienie na własną rękę ... takie cenny , kryzys się zbliża , oczywiście , że możecie powiedzieć , że nad morzem nawet jest taniej , no ale to jest Warszawa , takie atrakcje jak metro i pałac kultury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem swietna matka ale staram sie byc jak najlepsza. Zawsze jakos udawalo mi sie dogadywac z corka... negocjowalysmy co prawda warunki bo trudno zebym zgadzala sie na wszystko ale osiagalaysmy kompromis zadowalajacy obie strony. Mam rozsadne dziecko, ktoremu moge ufac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, I tak i nie -

U rodziny pracuje, i u rodziny mieszkam, powiedzmy że sam bym się nie utrzymał.

Oczywiście że tłumaczyć bym się nie musiał,ale słuchanie tego smędzenia "gdzie","po co " "jak" - odpada,zazwyczaj nie chcę mi się kłamać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, hmm... ze gdzie i z kim to wiadomo, ze chcialoby sie wiedziec..moje dziecko samo mi takie informacje udzielalo tylko jakos bez musu. Dla nas to bylo normalne.. kiedy ja wyjezdzalam to tez mowilam gdzie i z kim i kiedy wroce. W sumie odkad skonczyla 16 lat to juz byla tylko informacja bez pytania czy moze ..bo niby dlaczego mialaby nie moc? Jest czas na nauke, prace i zabawe. Trzeba zaspokajac wszystkie te sfery zeby mlody czlowiek czul sie dobrze. Zreszta nie tylko mlody..ja tez sie lubie bawic i np. grillujemy sobie wspolnie z kolezankami mojego dziecka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×