Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - INFORMACJE


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

NIEAKTUALNE!!!

 

ZLOT ODBYWA SIĘ 8-10 czerwca w Rogowie (Ośrodek wypoczynkowy "Sitnica"), powiat rypiński (koło Rypina), woj. kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia

 

- Przypominam, że do 2 czerwca należy się zadeklarować na 100%.

- Jedna doba w domku to 25zł, dwie doby w domku to 50zł (jeśli liczba uczestników będzie kompletna -np. 16 osob na 4 domki, 20 osób na 5 domków etc.)

- Pobyt trwa od godziny 8:00 w piątek 8 czerwca do godziny 16:00 w niedzielę 10 czerwca.

- Ci którzy się do 2 czerwca zadeklarują, a coś im po tym czasie wypadnie i nie pojadą - płacą za swoje miejsce tak czy siak, bez taryfy ulgowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

 

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

 

Odległości: Toruń-Lipno 50 km

Toruń-Skępe 65 km

Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

 

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 domek zamówiony. W domku znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania oraz przechowywania jedzenia(lodówka).

UWAGA! w cenę jest wliczona pościel lecz bez poszewek. Poszewki można otrzymać za dodatkową opłatą 10 zł lub zabrać z domu własne.

 

-- 02 cze 2012, 12:18 --

 

MAMY JESZCZE DWA WOLNE MIEJSCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne miejsca w samochodzie!!!!

 

Jadę z Gdyni przez Pruszcz Gdański, Tczew, Grudziądz, Brodnica, Rypin, Rogowo. Na pewno zabiera się ze mną Carlosbueno, tak więc mam jeszcze trzy miejsca w samochodzie. Jakby co to mogę trochę zboczyć z trasy aby zabrać zbłąkane dusze np. z Lipna czy innych wioch tak wię pisać na pw!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bellatrix 100%

2. carlosbueno 100%

3. Dariusz_wawa 150%

4. Simpatico1 100%

5. Agasaya 100%

6. halenore 100%

7. Mad_Scientist 100%

8. slow motion 100%

9. PoznacSiebie 100%

10. Marsal2 100%

11. tahela 100%

12. Kiya 100%

13. Absinthe 100%

14. Behemoth 100%

15. Wiola 100%

16. Monika 100%

17. GILAMAN 100%

18. bigfish 99,1415926535897932...%

19. pinda 100%

20. kolega pindy 100%

21. pawelbdg

22. Robanix 100%

23. Laima 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne miejsca w samochodzie!!!!

 

Jadę z Gdyni przez Pruszcz Gdański, Tczew, Grudziądz, Brodnica, Rypin, Rogowo. Na pewno zabiera się ze mną Carlosbueno, tak więc mam jeszcze trzy miejsca w samochodzie. Jakby co to mogę trochę zboczyć z trasy aby zabrać zbłąkane dusze np. z Lipna czy innych wioch tak wię pisać na pw!!!

 

 

Heh - jak byś zboczył w okolice Łodzi i wrócił z powrotem na zlot to i ja bym chciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne miejsca w samochodzie!!!!

 

Jadę z Gdyni przez Pruszcz Gdański, Tczew, Grudziądz, Brodnica, Rypin, Rogowo. Na pewno zabiera się ze mną Carlosbueno, tak więc mam jeszcze trzy miejsca w samochodzie. Jakby co to mogę trochę zboczyć z trasy aby zabrać zbłąkane dusze np. z Lipna czy innych wioch tak wię pisać na pw!!!

 

 

Heh - jak byś zboczył w okolice Łodzi i wrócił z powrotem na zlot to i ja bym chciał ;)

to nie jest zboczenie z drogi raczej tylko nadłożenie kilkuset km, radze popatrzeć na mapę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie że w domkach będą czajniki co by se wodę zagotować np na kawę?

bo ja mogę wziąć elektryczny, nieduży ale zawsze coś...

zabieram też ze sobą sandwichera więc gdyby ktoś reflektował tosta, to opłata wynosi 5 zł wymienne na buziaka i ładny uśmiech :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×