Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Angelo24, A dzisiaj tzn wczoraj właściwie działo się coś takiego z pogodą co uzasadnia ból głowy? Mnie boli raczej rzadko, ale od wczoraj akurat daje mi się we znaki :evil:

 

Od wczoraj jesteśmy niestety w zasięgu systemu frontów atmosferycznych związanych z płytkimi ośrodkami niskiego ciśnienia które przemieszczają się nad naszym krajem, obecnie jeden z takich niżów znajduje się na południe od Warszawy gdzie przynosi umiarkowane i dość silne opady deszczu. Niestety najbliższe dni nie zapowiadają istotnego przeobrażenia się pola geopotencjału nad naszym krajem, co niestety będzie miało wpływ na nasze samopoczucie. Które najgorsze będzie w Piątek, kiedy to nad naszym krajem przejdzie aktywny chłodny i dodatkowo pofalowany front atmosferyczny przynoszący opady deszczu, a także co najbardziej wpłynie na nasze samopoczucie gwałtowne burze z gradem i ulewami, oraz z wichurami... A weekend? Mniej burz ale za to więcej deszczu i kolejne fronty.. Czyli pogoda fatalna dla Meteoropatów..

 

Przepraszam że się tak rozpisałem, to już nawyk zawodowy.

 

*Monika*

 

Współczuję mu... Wyspy Brytyjskie leżą akurat w miejscu często nawiedzanym przez aktywne i głęboki ośrodki niskiego ciśnienia oraz związane z nimi fronty atmosferyczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Czyli wróżysz nam złe samopoczucie podczas zlotu :roll:

 

Niestety, tym którzy cierpią na "Meteoropatię" tak.. Chyba że jakimś cudem pogoda się zmieni.. Co raczej miejsca nie będzie mieć.

 

Niepotrzebnie to mówiłeś , wiesz jak działa autosugestia ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica Mam nadzieję że żadne nie dostanie ataku od tego :D

 

*Monika* Nie zamorduj mnie ale będzie nie zbyt specjalna. 26 stopni ciepła, możliwe silne burze [Na tę chwilę szansa na nie 40%] oraz umiarkowane opady deszczu... W ogóle wygląda to tak jakby cały przyszły tydzień był deszczowo burzowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×