Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, Boję się drugiej pani moderator , w końcu strasznie sobie nagrabiłem i nie chce żeby się dowiedziała , że się boję :mhm:

Nic jej nie powiem, dawaj na zlot!

Nie no, połowa moderacji chce mnie widzieć na zlocie.. Oj chyba czas się ogolić, brodę ściąć, włosy ściąć i ruszyć tam w te okowy zlotowych oparów ; )

Będzie fajnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Mogę pojechać , ale musi to być poleceni służbowe , z własnej woli nie pojadę :P

 

A ty spryciarzu :D Kopiujesz mnie :D hahahha... ;P

 

 

 

PS - Jakieś życzenia odnośnie fotografii macie, tj co chcielibyście zobaczyć na zdjęciach? Bo myślę że czas trochę urozmaicić ten wątek :P

 

*Moniko*

 

Rzadko mi się zdarza aż takie rozrywanie, jednakże jest to bardzo miłe i przyjemne doznanie. Dziedziny są dwie, Meteorologia i Fotografia ; )

 

A w to że będzie fajnie nie wątpię, ekipa osób tu piszących jest dosłownie "Zarąbista"

 

*Wiola* Wypadało by jednak tak, wyglądam jak Pop przed kazaniem.

 

*Amon_Rah* No niestety coś dziś za bardzo udaje mi się rozmowa :D

 

Ps - Witam Administracyję ; )

 

Kafka

 

Dobrej nocy i kolorowych snów Wać Panno ; )

 

 

I edit posta, edit za editem i edit pogania :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, No tak , tylko boję się , że wysiądę jak Marsal , w końcu robiliśmy z siebie macho , największych kobieciarzy i podrywaczy na forum , a w rzeczywistość to my szare myszki jesteśmy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

*Moniko*

 

Rzadko mi się zdarza aż takie rozrywanie, jednakże jest to bardzo miłe i przyjemne doznanie. Dziedziny są dwie, Meteorologia i Fotografia ; )

 

A w to że będzie fajnie nie wątpię, ekipa osób tu piszących jest dosłownie "Zarąbista"

A konkretniej... tą meteorologię mam na myśli.

Tak, ekipa jest wyszukana :D

Wypadało by jednak tak, wyglądam jak Pop przed kazaniem.

Jesteś ze wschodniej Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* Jestem meteorologiem nie z wykształcenia ale z długiego doświadczenia, prowadzę własną firmę związaną z tą dziedziną i wykonuję zlecenia związane z zabezpieczeniem "Pogodowym" naszego kraju.. To tak w skrócie.

 

Jestem z centrum, dokładniej z Mazowsza, a jeszcze dokładniej z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika* Jestem meteorologiem nie z wykształcenia ale z długiego doświadczenia, prowadzę własną firmę związaną z tą dziedziną i wykonuję zlecenia związane z zabezpieczeniem "Pogodowym" naszego kraju.. To tak w skrócie.

 

Jestem z centrum, dokładniej z Mazowsza, a jeszcze dokładniej z Warszawy.

Przepraszam za ten wywiad. Po prostu zainteresowało mnie to, co napisałeś ;)

Tak też pomyślałam.

A co powiesz na temat zależności samopoczucia od pogody?

Coś w tym stwierdzeniu jest, prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Może i tak , ale my małolaty jesteśmy , to się bardziej stresujemy , w kontaktach z kobietami odważni to tylko przez internet , a na żywo nawet na odległość 10 m , o mało zawału nie dostaniemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola* Fakt wiek mam raczej nie długi, jednakże sprawami pogody zainteresowałem się w wieku 10 lat i od tego czasu cały czas uczę się dalej ; )

 

*Monika* Biometeo, czyli wpływ czynników na samopoczucie człowieka jest jak najbardziej prawdziwy, szczególnie widać to u osób które nazywa się "Meteopatami" takie osoby podczas przechodzenia aktywnych frontów atmosferycznych często miewają silne napadowe bóle głowy, zmiany ciśnienia mogą wywoływać je także, tzn, chodzi tu o nagłe skoki i wzrosty pola ciśnienia na określonym obszarze. Tak samo jak i upał, jest bardzo męczący dla każdego, tu nie ma wyjątków, ponieważ tzw. komfort cieplny to granica 22 - 23 stopni. W takiej temperaturze organizm człowieka działa najlepiej, powyżej 30 to już jest dla niego zdecydowanie duży wysiłek. Podsumowując, pogoda ma wpływ na nasze samopoczucie i to nawet większy niż zakładamy ; )

 

PS: Nie ma za co przepraszać, to jest normalna reakcja każdego kto dowiaduje się czym ja się zajmuję ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Super wykład mi strzeliłeś.

Bo ja właśnie jestem meteoropatką.th_0girl_curtsey.gif

Zaopiekowałbyś się biedną chorowitką ;)

 

Wybacz za te "Wykłady" przywykłem do tego i czasem zbytnio zanudzam. Co do tej opieki, może coś się uda wymyślić, tzn, ciekawy jestem tylko co, bo jeszcze nikt nie wymyślił skutecznego pomysłu na Meteoropatię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Spokojnie , dystans trzeba zachować , a z bliska też obejrzę , bo lornetkę zabiorę :P

 

-- 07 cze 2012, 01:55 --

 

*Wiola*, Dlatego się na nią zdecydowałem , może nie zwariuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za te "Wykłady" przywykłem do tego i czasem zbytnio zanudzam. Co do tej opieki, może coś się uda wymyślić, tzn, ciekawy jestem tylko co, bo jeszcze nikt nie wymyślił skutecznego pomysłu na Meteoropatię...

Nie zanudzasz. Jest tu nawet taki wątek na ten temat na forum. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za te "Wykłady" przywykłem do tego i czasem zbytnio zanudzam. Co do tej opieki, może coś się uda wymyślić, tzn, ciekawy jestem tylko co, bo jeszcze nikt nie wymyślił skutecznego pomysłu na Meteoropatię...

Nie zanudzasz. Jest tu nawet taki wątek na ten temat na forum. :D:D

 

O to zaraz go znajdę i postaram się coś od siebie tam dodać, może nawet komuś to w jakimś stopniu pomorze : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Medycyna sądowa jest jak najbardziej interesująca ;)

I tu sie w pelni zgodze:) BTW, tez jestem meteoropata, ale u mnie odczuwam to wszystko o 3/4 slabiej o dziwo niz w PL bylo...

 

Bo widzisz, każdy człowiek odczuwa te zmiany na zupełnie inny sposób, chodzi mi o ich intensywność, jedni nie są w stanie wstać z łóżka z powodu bólów głowy a innych lekko ona ćmi, wszystko to uwarunkowane jest szeregiem czynników których wymienienie zajęło by mi parę godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×