Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, Nie mam archanofobii , ale kur.wa taki duży ? sam się wystraszyłem :mrgreen:

kafka, Trochę osób jeszcze było , jako ostatni napisałem w tym wątku , zresztą miałem wolne od roboty , więc postanowiłem trochę posiedzieć dłużej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, Ten nie jest tak odrzucający, te oczka nawet takie podłe nie są,mimo to na ręce bym go nie wziął : ).

 

Tomcio Nerwica, : D, aż się po kątach od razu człowiek rozgląda : D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Angelo24, Tomcio Nerwica, a mówią, że podobno jak się ktoś (chyba w domyśle kobieta) boi pająków to oznacza to lęk przed pająkami. Ja kiedyś miałam tak, ze jak widziałam pająka, z tych większych włochatych to stawałam jak wryta i nie mogłam się ruszyć i np. zaczynałam płakać, ale o dziwo już mi przeszło. Tzn nie na tyle, żeby w ogóle pajączki przytulac, ale na tyle by nie zachowywać się aż tak jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kafka

 

Stark

 

Wziąłbyś, nawet nie wiesz ale takie mieszkają parędziesiąt centymetrów od ciebie :P

Weź przestań. Wystarczy, że się naoglądałam debilnych dokumentów jak to pająki wchodzą ludziom do ust we śnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark Kafka Kafko, wiesz takiego włochatego również zdjęcia posiadam ale już nie będę nimi straszył :D Stark, nie siedzisz to fakt :D Pamiętaj tylko że one mają góra 1,3cm :D

 

 

Wiolu, Jak chcesz to specjalnie dla ciebie mogę znaleźć jeszcze parę takich i lepszych zdjęć ; )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem o tym kiedyś... ale wolałem nie wyciągać tych bzdur o pajęczakach : ).

 

Posiedziałbym,bo fajnie się dyskutuje, ale trzeba rano wstać,

miłej nocy życzę : ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*

 

Z wielką chęcią bym się pojawił ale ze względu na Euro i zabezpieczanie tego od kwestii pogodowych muszę pozostać na miejscu...

 

*Wiola* Myślę że jak się rozejrzycie na murach i płotach to dojrzycie takich sporo, uważajcie tylko bo one mają równie dobry wzrok jak człowiek a dodatkowo potrafią skakać, stąd nazwa zwyczajowa całej rodziny to Skakuny ; ) Ojj chyba przynudzam :D

 

Tomcio

 

Bomby w dół :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, jak mieszkałam w domku to łaziły takie mi na co dzień po pokoju, a teraz jak mieszkam w bloku na 3 piętrze to widuję tylko takie w wersji delikatnej, bezwłosej i rozmiarze 0. :) I są one natychmiast zjadane przez moje kotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×