Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

 

*Wiola*, Jestem do dyspozycji ;)

Dytsw, Dobrze , że mi przypomniałeś , a więc problem tkwi w tym , że mieszkam przy stadionie narodowym , więc po pierwsze , moja ulubiona knajpa będzie roić się od obcokrajowców , a jedyne co potrafię powiedzieć po angielsku to " good morning " i " I dont speak english " , a po drugie te korki :? trasa którą wcześniej udawało mi się pokonać w 20 minut , teraz zajmuje mi 2 godziny , do tego trzeba będzie uważac na sąsiadów rasistów , którzy będą rzucać czym popadnie z balkonów , można powiedzieć koko koko euro spoko idż przed siebie , patrz wysoko :mrgreen:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tomcio Nerwica, Zajebiści sąsiedzi :mrgreen: (niestety,humor rasistowski mnie śmieszy,choć idea ku krux klanu mnie nie przekonuje) : D.

 

Na pewno nie będzie aż tak źle.. we wszystkim widzisz negatywy :mrgreen: (btw, jak słyszę teksty tego pokroju, to mnie naciąga : D)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Czy ja wiem czy zajebiści ? będą rzucać w kogo popadnie , w końcu nie będą mieli pojęcia kto jest obcokrajowcem ( we mnie też rzucą ,ahh wreszcie , będą mieli wymówkę , że mnie nie poznali bądż byłem w tłumie ) więc polakom też kilka pomidorów wyląduje na głowie . Co do negatywów , trudno ich nie zauważyć , choć staram się ich unikać , ale jak się nakręci ten mechanizm , to pracuję na pełnych obrotach , więc grzebię w bombie :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Zawsze można zrobić mały rewanż wpadając tam z siekierą : D...

Z negatywami różnie bywa, wszędzie ich widzę dużo. I każdy to znosi inaczej, jak ludziom ciężko znieść pesymizm,tak mi sranie o tym jaki to świat piękny jest przyprawia o odruch wymiotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Z siekierą nie mam szans , to ludzie wyszkoleni do walki tym narzędziem :P

Z negatywami mam tak samo , najbardziej jestem wyczulony na pseudofilozoficzny bełkot o życiu , na doszukiwaniu się jakiegoś trzeciego dna we wszystkim , a jak to powiedział Freud " cygaro , to tylko cygaro i nic więcej " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, nie mam pojęcia. Ciekawe jak będzie pusto podczas zlotu. Sama tu będę siedzieć:D

 

-- 07 cze 2012, 00:32 --

 

Tomcio Nerwica, tia Freud, czyż to nie ten sam co twierdził że dziewczynki od małego zazdroszczą chłopcom penisów?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, Też nie mam najlepszego zdania o Freudzie , ale ten cytat pasował do dyskusji i akurat z tym się mogę zgodzić . Jednak można dużo mówić o Freudzie , krytykować go , ale to bądż co bądż ojciec psychologii , mimo , że jego techniki leczenia odeszły do lamusa , to niektóre jego teorie do dziś przetrwały ( np o mechanizmach obronnych ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, O kuchnia, twoi sąsiedzi to oddziały prewencji? AT : D?

No i to że wiedzą jak nim walczyć,czy to znaczy że wiedzą jak się bronić : D?

Filozofowanie...czasem lubię pomyśleć w ten sposób,przynajmniej pozwala mi się to oderwać w jakiś sposób od tej gównianej codzienności, oczywiście nie we wszystkim się doszukiwać...

Ogólnie często patrzę na życie z boku, nie zważam na wiele pierdół na które "normalni" zwracają uwagę, nie chce mi się na to patrzeć tak po prawdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Nie , oni po prostu żyli w takich czasach , w większość to emigranci z małych wiosek , a tam siekierą umieli się posługiwać , więc tą metodę walki mają opanowaną do perfekcji ... spróbuje z wiatrówki :P

Co do filozofii , to też lubię filozofować , pomyśleć o innych rzeczach niż większość czyli " co jutro zrobić na obiad " albo " czy czerwona suknia będzie mi pasować " , mówiłem tylko o pseudo filozoficznym bełkocie , a takich filozofów wielu można trafić , którzy są przemądrzali i doszukują się ukrytego sensu tam gdzie go nie ma , po prostu robią to na siłę i zgadzam się , że jest to oderwanie od rzeczywistość , dla mnie zresztą też , w jakiś sposób to pomaga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, 1252617133_by_Frragi_500.jpg

 

Tak,w takim wypadku tak

 

Tomcio Nerwica, aaa ogarniam : D... czyli siekierka odpada.

No i tu fakt, niema sensu doszukiwać się ukrytego sensu wszędzie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×