Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak powiedzieć dziewczynie o nerwicy i zażywanych lekach


afik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ciekawi mnie, jak zachowała się Wasza dziewczyna (bądź chłopak), gdy przyznaliście się do choroby.

Ja na razie nie mam takiego zamiaru, boję się że mnie zostawi, chodź jest trochę nieśmiała (ale na pewno nie ma fobii społecznej). Jesteśmy razem od kilku miesięcy, czasem muszę zażyć Xanax 0,5 mg przed spotkaniem z nią - tak bardzo się boję. Najgorszej jak jej mama lub brat czasem zagada, jestem taki spięty. Najgorzej było jak siedzieliśmy kiedyś przy stole, w środku cały się trząsłem, ale może tego nie wiedzieli, ledwo herbatę wypiłem :)

Od kilku lat mam nerwicę lękową oraz fobię społeczną. O fobii społecznej dowiedziałem się kiedy dostałem nerwicę lękową (czytałem na necie i wyszło), zabawne myślałem że jestem jakiś dziwny a to fobia społeczna jest we mnie (chodź teraz jestem bardziej kontaktowy po zażywaniu lekarstw i to może dzięki nim mam dziewczynę).

 

Czasem sobie myślę, że fajnie by było mieć dziewczynę która też ma nerwicę lękową i razem się wspierać przy wspólnej walce z tą chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czasem sobie myślę, że fajnie by było mieć dziewczynę która też ma nerwicę lękową i razem się wspierać przy wspólnej walce z tą chorobą.

No nie wiem, czy byłoby to takie fajne, masz wtedy jakby podwójne objawy:)

A jak powiedzieć? Po prostu wytłumaczyć co ci dolega, ale dopiero kiedy będziesz się czuł bezpiecznie w związku i będziesz wiedział, że możesz zaufać partnerce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×