Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, To nie takie łatwe , tą fuchę dostałem przypadkiem , miałem w parku atak paniki ( akurat przechodził administrator) powiedziałem " niech pan wezwie karetkę , chyba mam zawał " , coś tam powiedział pod nosem , mniej więcej " taak , ten będzie pasował " gdy to usłyszałem spytałem " słyszy pan mam zawał ? " , odparł " słyszałem , choć na piwo , mam propozycje " , ja mu na to " ale mam zwał , chyba umrę " , " admin powiedział tylko " wszyscy kiedyś umrzemy , ale pamiętaj , że facet jest pod ochroną kiedy sika i idzie na piwo " ,

poszliśmy do baru i tam wszystko dogadaliśmy , na początku myślałem , że to żart i byłem nastawiony negatywnie , dopóki nie zobaczyłem kontraktu , zapytałem tylko " wszystko fajnie , ale dlaczego mam zostać klaunem" odpowiedział " bo widzisz świat to cyrk na kółkach , a co to za cyrk skoro nie ma w nim klaunów ? " :mrgreen:

 

pinda, Bez przesady :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, tutaj pole do popisu mają również inni autorzy, np: Ten którego książkę właśnie czytam, zmusza ona do myślenia i głębszego zastanowienia się nad ciemnymi stronami ludzkiego umysłu, coś co wręcz uwielbiam, myślenie i analizowanie faktów z autorem książki. ; )

 

*Wiola* Dobranoc, na po południe coś dla ciebie wynajdę.

 

I ja zmierzam w okowy łóżka, co prawda czytać ale pochłaniam się co raz bardziej ; )

 

 

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×