Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sraka przed FREAKZLOTEM 2012.


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

Dupa tam. Pogoda będzie ok, ciepło- 21-25st.C. Opady i burze mogą być przelotne.

posting.php?mode=quote&f=5&p=902583#

Aha - i przypominam. Kto się zesra i tak płaci jak było mówione. Mam Wasze adresy IP i nie zawaham się ich użyć. :P

wiesz niektórzy potrafia nieźle kombinować z IP,

co do tej temperatury u mnie dzisiaj było 6 stopni w dzień, wiec czy za kilka dni będzie 25 to nie wiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa tam. Pogoda będzie ok, ciepło- 21-25st.C. Opady i burze mogą być przelotne.

posting.php?mode=quote&f=5&p=902583#

Aha - i przypominam. Kto się zesra i tak płaci jak było mówione. Mam Wasze adresy IP i nie zawaham się ich użyć. :P

wiesz niektórzy potrafia nieźle kombinować z IP,

co do tej temperatury u mnie dzisiaj było 6 stopni w dzień, wiec czy za kilka dni będzie 25 to nie wiem :bezradny:

 

wszystko możliwe jak miesiąc temu w prawie całej Polsce były upały 30 stopniowe u mnie też było 6 stopni także bądźmy dobrej myśli w centrum Polski jest zwykle cieplej niż w górach czy nad morzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

właśnie kolega mnie doniósł ze we Wrocławiu było 13 ,ale Wrocek jest ciepły i to ma być sprawiedlwość

 

-- 05 cze 2012, 21:07 --

 

przesiedzimy caly zlot w zatęchłych od wilgoci domkach

będzie padało, pizgało, a my będziemy bawic sie w kalambury ;)

dzięki za pozytywne wizje, poprawiłaś mi humora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie każdy się boi, ja przed pierwszym zlotem nic nie jadłem i ciągle do toalety chodziłem ale jakoś dałem radę pojechać mimo że moja hipochondria mi wszystkie choroby prawie wmawiała. Ladywind szkoda że tak ładniej dziewczyny zabraknie chyba że jeszcze wskoczysz za kogoś w następstwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia co do zlotu , z jednej strony ciesze się , że nie jadę , bo nie mam problemu z tym lękiem , jednak mam też takie wrażenie , że coś fajnego mnie ominie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a tak z ciekawości - przed pierwszymi spotkaniami na lokalnym gruncie z nerwicowcami tez się denerwowałeś mocno?

też, 2 godziny przed byłem i łaziłem tam i z powrotem po monciaku i byłem bliski stchórzenia ale wytrzymałem. ;)

Kurcze, a ja myślałem że to ja mam stresa w nowych sytuacjach :roll:

 

-- 05 cze 2012, 22:36 --

 

Tomcio Nerwica, ja po poznaniu ekipy trójmiejskiej i przekonaniu się jacy to fajni ludzie, żałuję że nie przyjadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Zazdroszczę ci , bo niestety mało jest warszawiaków na forum i do tego mało chętnych na takie spotkanie , nawet na lokalnym gruncie . A na zlot pojadę pewnie w przyszłym roku , zrobię wszystko by się jakoś uporać z tymi lękami do tego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze posty uświadomiły mi, że miejsce zamieszkania jest bez znaczenia. Sądziłam, że ludzie w dużych miastach (Warsaw, 3city) boją się mniej, a tymczasem boicie się tak samo, jak ja - kreatura z pipdówy Osterode. Nie jest to może odkrycie na skalę rozszczepienia jądra atomu, ale zmienia perspektywę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Na temat spotkań , szukałem informacji w wątku Miasta> Warszawa , tam się nikt nie udziela , więc albo umawiają się na spotkania w innym wątku albo jest to grupa która się spotyka regularnie i mają kontakt przez telefon a nie na forum ;)

 

-- 05 cze 2012, 23:07 --

 

halenore, Ja się w ogóle nie bałem zlotu , ale tylko do momentu , gdy uświadomiłem sobie , że zostały do niego dwa tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×