Skocz do zawartości
Nerwica.com

Solarium


Dora

Rekomendowane odpowiedzi

nie chodzę - stresuję się tam. No i jestem blada. Ale mam to gdzieś. Nie lubię się smażyć i ciężko mi "usiedzieć" w jednym miejscu dłuższą chwilę. Za pierwszym razem po 5 minutach w tym ustrojstwie miałam dość. Nudno, gorąco i za dużo czasu na myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio chodze ale na krotko na 8 minut bo na dluzej bym sie stresowala. zawsze mnie ogarnia troche stresik ale co tam wytrzymuje. a wogole to dobrze sie czuje bo to odrobina sloneczka sztucznego.. a potem moja skora pachnie "opalenizna" i mi sie przypominaja wakacje... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdę jak tylko znajdę jakieś stojące w okolicy.Leżące mi nie pasują po pierwsze primo w związku ze swym podobieństwem do trumny,po drugie primo ze względów higienicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :) mam pytanie prz braniu proszków można chodzić na solarium? bo ja biore asentre . a chodze już od 2 miesiecy i nawet fajnie jest nie mam problemów z zamykaniem sie tam tylko jest taki głupi umnie problem ze jak juz zaczyna sie robić tam naprawde gorąco to sie boje ze sie przegrzeje i tam zemdleje czy dostane jakiegoś zawału czy coś albo ze mój organizm nie wytrzyma:( np dzisiaj byłem i tez wyszedłem zdenerwowany i w letkim szoku ze coś mi sie od tego moze stać:( własnie na takiej podstawie mam lęki. a chodze na dość długo bo na 13, 14 minut raz w tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palenie tez pomaga na raka.

 

ja bym na solarke chodzila nawet, bo podobno pomaga zwalczac depresje, bo to taka fototerapia, i na serio bym chciala chodzić...

 

ale mam taką piękną białą cerę... ludzie. jak zadko teraz mozna piękną bialą cerę zobaczyc, po co szpecic sie solarką?

 

http://fotkapeel.blogspot.com one się zeszpeciły solarką!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zalamana bo uwielbiam sie opala i jqak zaczelam brac efectin to przez jakis czas nic sie nie dzialo az do momentu kiedy zaczely mi wyskakiwac liczne piepszyki teraz mam ich naprawde dosc sporo i oczywiscie jestem przerazona ze to jakies chorobsko wstrente wiem ze to od efectinu bo lekarz mi mowil ze nie wolno sie z lekami opalac poniewaz bardziej chwyta opalenizna i jest ogolna nadwrazliwosc!wiec jeden wielki dołek :( pozazdroscic wam laseczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie uważajcie! Moją kumpelę zamknęli i o niej zapomnieli, aż sie troszklu za dużo podsmażyła

bez przesady przeciez w kazdej chwili mozna stamtad wyjsc, poza tym w wiekszosci solariow sa czasomierze, mozna sobie nastawic i pilnowac czasu.

 

jak juz zaczyna sie robić tam naprawde gorąco to sie boje ze sie przegrzeje

w solariach sa rozne ustawienia i wcale nie musi byc tam tak goraco, popros babke, ktora tam pracuje zeby ci ustawila nawiew i nie bedziesz wogole czul goraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a wiecie może czy zażywanie DOXEPINy ma jakiś wpływ na opalanie? Bo słyszalem że podczas stosowania niektórych antydepresantow nie powinno się chodzić na solarium.... Tylko nie wiem których!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zaczelem chorowac, to probowalem wiele razy wejsc na solarium, ale przed samymi drzwiami musialem wrocic sie do domu z powodu mdlosci i stresu. Dzien w dzien probowalem, az w koncu wszedlem, rozebralem sie polozylem, polezalem, zwymiotowalem po krotkim czasie, ale w koncu przelamalem sie i daje rade, normalnie smigam, moze dlatego ze mam solar pod nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O niee. Nigdy nie postawię nogi w solarium. Nie po to wydałałam pieniądze na kremy wybielające, smarowałam się wysokimi filtrami by teraz wszystko zniszczyć. Wyhodowałam tak pięknie bladą cerę. To moja mała dewiacja. Nie znoszę opalenizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w sumie chętnie poszła na solarium ale niestety z powodu alergii i leków na alergię, mam zakaz solarium i zakaz opalania sie :x

Muszę sobie wreszcie jakiś dobry samoopalacz kupić (polecilibyście jakiś?) żeby po wakacjach nie szokować ludzi tym że wszyscy zrobieni na murzyna a ja wyglądam jak bym obsypała sie maką!

 

Mocno mnie to wkurza ale niestety : dopuszczalne 30 godziny siedzenia na balkonie, smarowanie sie olejkiem z najmocniejszym filtrem i to tylko rano lub wieczorem , między 11-16 najlepiej żebym z domu nie wychodziła :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O niee. Nigdy nie postawię nogi w solarium. Nie po to wydałałam pieniądze na kremy wybielające, smarowałam się wysokimi filtrami by teraz wszystko zniszczyć. Wyhodowałam tak pięknie bladą cerę. To moja mała dewiacja. Nie znoszę opalenizny.

 

Ahhhhhystokhatka, hihihihi. Ja też nie lubię opalonych ciał. Ciekawe, czy kiedyś wróca do mody parasole na słońce? Mam taki po prababci, prawdziwe cacko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was korzysta z solarium? Ja zaczelam, ale ciezko mi zamknac sie w nim. Mam objawy klaustrofobii. Jestem z siebie dumna bo wytrzymalam pare minut spiewajac na cale gardlo, i powtarzajac sobie - "nie boje sie'' A Wy jak sobie z tym radzicie?

 

ja nie śpiewam :)

 

korzystam normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłam pierwszy raz na 10 min tzn od kilku lat 1 raz bo tak jakoś nigdy ani czasu ani pieniedzy moze jutro albo w najblizszych dniach pojde jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×