Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem z okolic Lublina (Pojezierze), forum czytam regularnie, postanowiłem się ujawnić. W ostatnim czasie czułem się do tego stopnia fatalnie, że przełamałem się w kwestii wizyty u psychiatry. Diagnoza to: "zespół depresji o złożonej etiologii + DDA". Zaczynam przygodę z lekiem z grupy SSRI. Od marca mam nadzieję rozpocząć terapię na ul. Abramowickiej.

Ech, jak beznamiętnie to wszystko brzmi... ;) W istocie jest tak, że czuję się jak sztuka mięsa mielona w zwolnionym tempie w maszynce do mięsa (maszynka z opcją "bullet time") ;) Tak bardzo zazdroszczę ludziom, którzy wiodą standardowe życie, potrafią cieszyć się istnieniem nawet na najbardziej hedonistycznej płaszczyźnie...

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę Was wszystkich o polecenie jakiegoś dobrego psychoterapeuty z Lublina przyjmującego na NFZ specjalizującego się w leczeniu nerwicy lękowej. Pomożecie?

 

Kogo polecacie? Dlaczego?

 

Jeśli taki temat już był - sorki, ale potrzebuję aktualnych informacji.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dziewczyny z Lublina/woj. Lubelskiego, która chce zapomnieć o wszystkich problemach i iść do przodu! pogadać, wypić kawkę, popisać - jednym słowem potrzebuje kontaktu, i ma dość nudy i samotności, wiem że to nie portal randkowy. Spokojny i dobry chłopak 24l ;) proszę o PW. Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestem chora od kilku lat. Odwrócili się ode mnie przyjaciele, rodzina także mnie nie rozumie. Chciałabym znaleźć tu koleżankę, z którą przy kawie, drinku lub dobrym filmie mogłybyśmy porozmawiać o tych problemach.

Zapraszam na prw. Trzymajcie się! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ja też jestem z Lublina (okolic) jestem chętna by się spotkać chciałabym poznać kogoś o podobnych problemach jak ja

moje gg 43597179

Jestem tu od niedawna dużo sobie czytam na forum, to mój pierwszy post

Witam serdecznie, gdyby ktoś chciał się skontaktować chętnie odpiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w procesie certyfikacji.

Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje pomocy psychologicznej lub psychoterapii to zapraszam bezpłatnie. Psychoterapia pod superwizją superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 605 874 327, monikaryb@onet.eu.

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×