Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich nerwusów.


Foka

Rekomendowane odpowiedzi

nerwuska -tak mówi do mnie moja Pani doktor, śą jeszcze inne określenia np. wreżliwa.

 

Witam.

Mam 28 lat. Jestem po studjach, pracuje, z wyglądu fajna laska:). Coś mi się tylko przyplątało i nie chce odczepić, to coś to -depresja:( Zaczęło się delikatnie na studjach miałam kołatenie serca podczas stresujących egzaminów, póżniej dobijał mnie mój facet i po każdej aferze było pogotowie i zastrzyk na uspokojenie. Ogólnie funkcjonowałam jak najbardziej ok. Az do zeszłego roku. Na wakacje wyjechałam do pracy za granice, wytrzymałam tam tylko miesiąc. To była trałma daleko do somu i ja sama w obcym mieście, pracowałam i spałam, płakałam i pracowałam. Po powrocie wszystko zaczęło sie pogłębiać miałam jakieś ateki paniki, ból głowy i czułam się chora. Poszłam do lakarza pierwszego kontaktu tam polecono mi psychiatre. Psychiatra zalecił fluanxol 0,5 raz dziennie. Jak narazie widze poprawe ale nie chce zapeszać , wiem , że mój przypadek nie jest ciężki a powrót do zdrowia to kwestja czasu. Musze tylko brać leki i zmienić troche podejście do życia. Przestać brać wszystko poważnie i myśleć o sobie. Chciałabym ułożyć w końcu swoje życie prwyatne, odciąć się od toksycznego chłopaka, dla którego byłam najgorsza!!!! Musze uwiezyć w siebie bo wpędził mnie w powazne kompleksy. I wiecie co???? - Ja mysle , że dam rade jestem w końcu fajterem i będe walczyć- bo jak mówi moja siostra fajna ze mnie d... więc jeszcze udowodnie światu na co mnie stac bez nerwów i depresji.

 

Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i życze sukcesów w walce z choroba.

Ma nadzieje , że wspólnie damy rade !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tO PRAWDA MAM W SOBIE STRASZNIE DUŻO MOTYWACJI NA WALKE. Budze się i wiem , że będe pchała kamień przez cały dzień czasami idzie mi mozolnie, lecz są dni , że zapominam o chorobie. Noce bywają tylko męczące, bo gdy zapada zmrok a ja leże już w łóżku pokjawiają sie lęki. mam nadzieje , że to minie. W piątek jade do dobrego lekarza który pomógł wielu takim jak my. Ciesze sie na tą wizyte bo mam nadzieje , że mi jeszcze bardziej pomorze. Poczatkowo myślałam , że wróce szybciej do zdrowia teraz wiem , że czeka mnie mnóstwo pracy i wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×