Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*,

heh, facet ma swoje lata i wypisuje wszystko jak leci i sam twierdzi ,ze jemu jest juz wszystko jedno a w tym wieku to mu nic juz nie zrobią, nawet zwolnienia tydzien wstecz albo np. umawiasz sie z nim i wipisuje w zeszyt dwa tygodnie wolnego miesiac naprzód po czym kasuje kase i po wszystkim,

w aptece jak patrzą ,ze recepta od niego to juz się głupio uśmiechają, Sławek zawsze zasuwa z plikiem recept i sie debilnie usmiecha w tej aptece,hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, To niestety bolesna prawda , jesteśmy egoistami , zresztą powiem ci , że jak się witam też nie ma odzewu , dlatego staram się jakoś włączyć do dyskusji ( choć przeważnie piszę głupoty , bo jestem za głupi na niektóre tematy :P ) , to najlepszy sposób .

 

Zresztą posty są pisane tu z taką szybkością , że czasem nie można wyłapać wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, Wiesz do knajpy jak wchodzę ( tam też jestem stałym bywalcem ) panowie których widuje codziennie , rzucą mi " cześć " , kelnerzy pod nosem powiedzą " znów przyszedł :szukam: " i zdarza się czasem jak z postami , potrafię przejść tak szybko , że mnie nie zauważą ( robię to specjalnie , zdarza się , że nie pamiętam co wyprawiałem poprzedniego wieczoru ) , więc kwestia przyzwyczajenia i mimo braku przywitania , do popijawy zawsze się wkręcę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, no mam nadzieje ze juz lepiej, nie na tyle zeby calkiem odstawic ale jakies pifko jeszcze musi byc :? no wiem widziaialam ze nie ma kavczora ale podpis jest :D

Candy14, :papa:

i ja sie zwijam, moze jakis film włacze :papa::papa::papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie przypomniałam,ze prania nie wyjełam z pralki, ech jutro sie wyjmie ;)

 

-- 05 cze 2012, 01:05 --

 

petra,

papatki ja sobie serial,

fajnie ,ze lepiej u Ciebie , mam nadzieję, że wytrzymasz, powodzenia w kazdym bądź razie ja też se chyba będę zwijać mi w końcu serial zapodam , mam połowę zolsany po wczorajszym , jeszcze się wywietrzy jak nie wezme :!::?

 

-- 05 cze 2012, 01:09 --

 

petra,

ja ostatnio z kolega sie trochę zmasakrowałam, całonocna rozmowa -przy dwóch butelkach wina a wcześniej spacer do lasu i po piwie, ale raz na parę miesięcy chyba mozna, obydwoje potrzebowaliśmy rozmowy takiej porządnej i wyluzowania , chyba dobrze nam to zrobiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×