Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, Skarbie jak myślisz , że trafiłaś na frajera na którym wyładujesz swoją frustracje , to ty masz pecha , bo mam w dupie to co piszesz ;):lol:

 

Marsal2 miał racje :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, wiesz jakie ciecie taka riposta,

na Twój jakże wysublimowany zart o o dojeniu odpowiedziałam jakże wysublimowanym żartem,

jaki poziom Twojego zartu taki poziom mojej odpowiedzi, mam nadzieje ze sie rozumiemy a nastepnym razem zastanow sie zanim pierwszy cos napiszesz nad poziomem własnych słow,

tyle w temacie, Tobie pierwszemu kultury zabrakło, ale jak zawsze widzisz tylko czyjas wine, problem polega na tym,że wiem co zrobiłam z rozmysłem a ty sobie ze swojego braku kultury do konca sprawy nie zdajesz, takie zarty jak zaserwowałeś otwierają mi noz w kieszeni,

a kochanie to poszukaj sobie gdzie indziej bo ja nim nie jestem i nie zamierzam byc,wiec przystopuj sam i przemyśl swoje słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i an tym polega ta delikatna roznica ,ze ja do konca wiem co robię jesli pisze a ty jednak nie za bardzo i bawią cę pewne rzeczy, które zabawne nie sa i nie trzymają poziomu a poźniej masz jeszcze pretensje , groteska prawie jak u Gombrowicza ,a Twoja nieświadomośc niemal boli, i śmiesz jeszcze mi coś zarzucać aja tylko pokazałam tobie Twoje własne zachowanie na zasadzie miecza obusiecznego,jeśli w ogole rozumiesz co mam na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Majątek można w sumie dołączyć,ma się interes we wspólnych pieniądzach.

Możliwe że podobnie i resztę : ),coś dając od siebie drugiemu człowiekowi,również czegoś oczekujemy...

Nawet "bezinteresowna" pomoc, czy wynikająca z dobrej woli,daje nam satysfakcje że komuś pomogliśmy,też jest za tym jakiś interes,ale nie jest to złe w gruncie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

jeżeli az tak Cie uraziłam to mzesz zrobić to samoo życze powodzenia, dalej nie widzisz swojej winy i to jest przykre właśnie, ze Ty tego nie widzisz i pewnie już nie zobaczysz, jak chcesz to daj ignoruj, nie zrobie tego bo ty mi to zasugerowałes jeśli robie cos takiego to tylko i wyłącznie z własnej woli pod niczyim naciskiem, chyba cie ruszyo bo reakcja była dość emocjonalna zreszta przypuszczałam ze taka będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, była tak emocjonalna , że się pociąłem ( nie miałem czym , więc musiałem rozbić butelkę z piwem , cholera a była jeszcze połowa :-| ) , wypiłem litr spirytusu i musiałem zajrzeć do słownika " ciętych ripost " ;) A winny się czuję , zaraz zarzucę krzyż na plecy i stanę się męczennikiem , za ten ohydny , wysublimowany ( za trudne słowo dla mnie ) i szowinistyczny żart :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Obiektywnie, to dowcip Tomcia nie był obraźliwy , Wygłupiają się tu wszyscy i nie zawsze są to wyszukane teksty :roll:

 

Tomcio Nerwica, Tahela też Cię nie chciała obrazić, napisała że to żart, prawda??

 

Wiem ,że jesteśmy przeczuleni., ale dajcie na luz, Nie macie poważniejszych problemów?? Po cmoku na zgodę i spokój ma mi tu być :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Oczywiście , że z gwinta , niestety po połowie flaszki ( którą próbowałem wypić duszkiem) odezwały mi się poranne naleśniki z truskawkami , niestety wybiło mnie to z pantałyku ( brzmi trochę dwuznacznie) i resztę musiałem pić przez słomkę :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×