Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

A co mnie wkurza w życiu? Ja mam tak, że mnie wkurzają nawet drobne rzeczy, które są nieistotne, a potrafią bardzo wkurzyć. Często mnie coś wkurza, ale staram się nie pokazywać tego po sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama na świecie, w tej chwili już tylko natłuszczam maściami witaminowymi/głównie z vit.A/, bo sterydy nic nie pomagają, więc szkoda truć organizm. Ze względu na przebytą chorobę nowotworową, nie mogę stosować żadnych naświetlań, ani nowoczesnych metod, opartych na stymulacji układu immunologicznego. "Dowody" Łuszczycy maskuję, nosząc długie spódnice, długie rękawy, nawet w upały. Do ciała, codziennie stosuję masła, głównie z masłem shea.Do mycia i kąpieli używam płynów delikatnych, przeznaczonych do higieny intymnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama na świecie,ostatnio trafiłam na krem/maść-link poniżej, beż recepty, z bardzo dużą dawką wit.A, ma działanie łagodzące i trochę goi, jak mi się wydaje. Sprawdzę, dopiero zużyłam jedną tubkę, dzisiaj zakupiłam następne 5.

Jest bardzo tania.

 

 

http://www.nokaut.pl/pozostale-zdrowie/krem-ochronny-z-vit-a-20-g.html

 

-- 04 cze 2012, 19:57 --

 

Tak mam w różnych miejscach, i widocznych również. Słyszałam o lampach PUVA, dość skutecznych, miałabym możliwość korzystania z nich, ale niestety. Miejmy nadzieję, że Twojej cierpiącej Mamie pomogą.... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×