Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

NIe mogę niestety jej tu trzymać na lancuchu , bo sam nie moglem sie zdeklarowac czy chce z nia wejsc w związek. Nie mogę więc jej powstrzymywac, ale to boli :cry:

 

-- 03 cze 2012, 14:52 --

 

Nie moglem sie zdeklarowac bo raz ze ta ręka, raz ze rodzice, raz ze hula na potege, raz ze chleje wodke jak lump - ale rozum mowi jedno, a serce drugie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89 trzymaj się chłopie. Życie jest brutalne, widać że jesteś wrażliwy facet. Niby zaleta ale w takim przypadku trzeba mieć twardy tyłek. Trochę to poboli ale minie. Jak mówiłem, masz więcej śmiałości niż my wszyscy, dlatego wróże Ci znalezienie dziewczyny bardzo szybko. Nie poddawaj sie i głowa do góry. Nie daj się zniewolić tą nieudaną sytuacją. Miałem podobnie. Rok temu za oceanem poznałem dziewczynę. Byłem tam 3 miesiące i tak prawie przez 3 miesiące byliśmy razem, była to piekna czarnoskóra afrykanka. Po 3 miesiacach ja wróciłem do Europy, ona do Afryki. Oczywiście takie mam szczęście... tutaj nikogo znaleźć nie mogę, nie mogłem to na innym kontynencie poznałem dziewczyne z jeszcze innego kontynentu. Bolało jak diabli rozstanie, mówiło się, że jest facebook, telefon... ale wiesz jak to jest. To oszukiwanie samego siebie. Ból minął, tobie też minie. Walcz dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89 trzymaj się chłopie. Życie jest brutalne, widać że jesteś wrażliwy facet. Niby zaleta ale w takim przypadku trzeba mieć twardy tyłek. Trochę to poboli ale minie. Jak mówiłem, masz więcej śmiałości niż my wszyscy, dlatego wróże Ci znalezienie dziewczyny bardzo szybko. Nie poddawaj sie i głowa do góry. Nie daj się zniewolić tą nieudaną sytuacją. Miałem podobnie. Rok temu za oceanem poznałem dziewczynę. Byłem tam 3 miesiące i tak prawie przez 3 miesiące byliśmy razem, była to piekna czarnoskóra afrykanka. Po 3 miesiacach ja wróciłem do Europy, ona do Afryki. Oczywiście takie mam szczęście... tutaj nikogo znaleźć nie mogę, nie mogłem to na innym kontynencie poznałem dziewczyne z jeszcze innego kontynentu. Bolało jak diabli rozstanie, mówiło się, że jest facebook, telefon... ale wiesz jak to jest. To oszukiwanie samego siebie. Ból minął, tobie też minie. Walcz dalej :)

 

dzięki bakusie za porade

 

Ale dzisiaj to mialme odruch wymiotny gdy widzialem inne dziewczyny. Zresztą od roku gdy zaczepiam jakąs dziweczynę i ją podrywam to przed oczami mam moja wybrankę i nie mogę ją zdradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, :great:

 

ajajaj89, co zamierzasz?

 

Uczyc sie do egzaminu

 

-- 03 cze 2012, 22:24 --

 

*Monika*, no to krótko, było ZA-JE-BI-ŚCIE. ;) Bez szczegółów bo jeszcze to przeczyta i się obrazi. :P

Ja się nie obrazam , ja mam cie ***********

 

-- 03 cze 2012, 22:27 --

 

Oj błędy były i nie jedne - ale Marsalu2 prosze cie zamknij sie, bo raczej nie uwodziles niepelnospranej. :blabla:

 

-- 03 cze 2012, 22:32 --

 

Zresztą to ze akurat teraz sie do niej znowu zwrocilem jest spowodowane nowym odkryciem w mojej pol roku trwającej autoterapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×