Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

internalcharm, :shock: nie spotkałam się z nią jeszcze! ale gdy tylko znajdę do kupię.

ja piję zieloną z pigwą- najlepsza :)

 

*wkurza mnie jeszcze to, że gdzie w domu nie spojrzę tam leżą jakieś słodkości. W zamrażalniku litr moich ulubionych lodów :why:

*to, że mój brat zjadł 2 reklamówki ruskich pierogów, które babcia zrobiła, a miałam ochotę zjeść je na obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wiesz, u faceta łatwiej powiedzieć gdzie ta krew może się znaleźć skoro nie dopływa do dłoni i stóp. :P I nawet wtedy stwierdzenie "zimne dłonie - dobry w łóżku" ma sens. :P I nie, nie mówię o mózgu. ;> Chociaż niektórzy chyba tam właśnie go mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, wiesz, u faceta łatwiej powiedzieć gdzie ta krew może się znaleźć skoro nie dopływa do dłoni i stóp. :P I nawet wtedy stwierdzenie "zimne dłonie - dobry w łóżku" ma sens. :P I nie, nie mówię o mózgu. ;> Chociaż niektórzy chyba tam właśnie go mają.

czy ja wiem jak nie dopływa do rąk i stóp to w owe miejsce tez może nie dopływać, ale może się mule. Panowie którzy maja 40cm maczugi mdleją jak im ta krew tam dopłynie ;) i nici z seksu, my na szczęście takiego problemu nie mamy z mdleniem. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×