Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz no akurat NLP niezbyt sobie cenię. Jak dowiedziałem się co to takiego, to okazało się, że sam to stosowałem kiedyś nieświadomie. Faktycznie działa ale nie jest tak, że można to zrobić z każdym, do tego trzeba na prawdę ciszy i bliskiego kontaktu z osobą z którą się rozmawia. Im człowiek jest bardziej emocjonalny tym bardziej podatny jest na manipulacje NLP.

Dla mnie chłop dobrze gada. Nie wiem co Ci w nim nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam. Po tym, co tu napisaliście, myślałam, że facet będzie rzygał tęczą. Ale nie, podchodzi do sprawy konkretnie. Jestem na tak. Do takiego psychologa bym poszła. I podoba mi się to, że podkreślił rolę przyjaźni w leczeniu tego typu problemów... (tylko skąd wziąć przyjaciół, jak ma się problem z nieśmiałością, nie? :P)

 

Za to prowadząca... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd wziąć przyjaciół, jak ma się problem z nieśmiałością, nie?

No i dlatego taka paplanina psychologów dla kogoś kto tych przyjaciół/znajomych nie ma, jest o kant dupy roztrzaś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko skąd wziąć przyjaciół, jak ma się problem z nieśmiałością, nie?

No i dlatego taka paplanina psychologów dla kogoś kto tych przyjaciół/znajomych nie ma, jest o kant dupy roztrzaś. ;)

 

Wiesz no nie ma czegoś takiego czy Grzesiak, czy inny psycholog coś powie... i będzie koniec problemu dla CIebie. Ty musisz coś od siebie dać.

Żadne gadanie, żadne nie gadanie, nic nie da. Trzeba coś robić. Zresztą to co tu on mówi to ogólne podejście. A każdego trzeba i tak indywidualnie rozpatrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiak... aaaa. To ten cwany trenerzyna NLP. Dużo pseudofilozoficznego bełkotu i pustych frazesów, nic więcej. Nie lubię gościa.

 

Też nie lubię Grzesiaka i jego podejścia co nie oznacza że NLP nie jest skuteczne w wielu przypadkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Grzesiaka zaburzenia psychiczne typu depresja nerwica w ogóle nie istnieją wszystko to wymysły

 

Wiesz psycholodzy sami nie są zgodni czy to jest. Jedni polecają spożywanie leków antydepresyjnych, inni uważają, że aby całkiem sie uwaolnić z depresji to trzeba samemu dojść do takiego stanu a nie się wspomagać.

Dla mnie to ważne aby metody leczenia były skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho :] sekundy dzieliły nasze posty :P Niefortunny zbieg okoliczności :P Już poprawiłem xP

 

-- So cze 02, 2012 11:28 pm --

 

Tomcio Nerwica, ona zalicza do szowinistów wszystkich którzy mają penisa. :P

dobrze że po amputacji jestem ;)

 

Pewnie i tak jesteś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×