Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, zawsze jest się dzieckiem swoich rodziców bez względu na wiek ;)

no to to tak, ale nie lubię odpowiedzialności za siebie związanej z dorosłością i ciągle od niej uciekam. Jestem takim mentalnym dzieckiem uwięzionym w ciele starego dziada i niewiele robię żeby to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to tak, ale nie lubię odpowiedzialności za siebie związanej z dorosłością i ciągle od niej uciekam. Jestem takim mentalnym dzieckiem uwięzionym w ciele starego dziada i niewiele robię żeby to zmienić.

 

dlatego przypominasz mi mojego brata z tym, że Ty nie pijesz i za to plus dla Ciebie, bo nie przysparzasz rodzicom dodatkowych problemów.

 

-- 01 cze 2012, 09:15 --

 

Wkurza mnie moja naiwność ! zamieńcie mi osobowość...

Mam dla Ciebie dwie wiadomości. Zła: Zamienić osobowości się nie da, ale mam i dobrą wiadomość. Można popracować na charakterem .

ok2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to to tak, ale nie lubię odpowiedzialności za siebie związanej z dorosłością i ciągle od niej uciekam. Jestem takim mentalnym dzieckiem uwięzionym w ciele starego dziada i niewiele robię żeby to zmienić.

 

dlatego przypominasz mi mojego brata z tym, że Ty nie pijesz i za to plus dla Ciebie, bo nie przysparzasz rodzicom dodatkowych problemów.

 

ok2.gif

to chyba nie za dobrze że brata przypominam Ci, chyba za nim nie przepadasz. A co do picia to pijam czasem ale do domu pijany nie przychodzę nie mówiąc już o jakiś awanturach bo nie mam takiego charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Tylko , że ja szukam terapii w nurcie behawioralno-poznawczym , a niestety okazuje się , że mało jest terapeutów pracujących w tym nurcie . Więc wole zostać przy tym terapeucie , bo po pierwsze mam blisko , a po drugie chodzę do niego już pół roku i trochę mi szkoda przerwać tą terapie w takim momencie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, rozumiem. W ośrodku, do którego trafiłam, dosłownie z dnia na dzień, dostałam termin wizyty,i, jak czytałam, też prowadzą terapię w tym nurcie. Co do mojej osoby, decyzja odnoście terapii będzie podjęta za tydzień. Podoba mi się tam.

Zresztą muszę powściągać swoje zachwyty...bo często rozczarowuję się i robi mi się niemiło.. :cry:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×