Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

byl ktos z was moze w poradni pro vita na basztowej 5 ?

mozecie sie podzielic opinia ?

 

dzieki bardzo

 

 

ja się tam leczę od ponad 3 lat. Chodzę do dr Witkowskiej-Gacoń i jestem bardzo zadowolona.Skupia się na pacjencie, nie ingoruje, nie pracuje na zasadzie "wypisać receptę". Bardzo mi pomogła, rozwiązywała dużo moich wątpliwości, wysłuchiwała hipochondrycznych wymysłów. Polecam bardzo. Terminy, nie wiem jak jest z osobami, które idą pierwszy raz. Ja byłam w ubiegłą środę i już mam wizytę na 28 marca.

 

Dzieki za odpowiedz.

Dostalem sie do dr Kwiecińskiego i tez nie nazekam.

Mily jest, pogadac mozna.

I jak fajnie czasem slychac muzyke ze szkoly muzycznej.

 

 

 

Wysłane z mojej Nokii 3210.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wszytskim polecic Integracyjna Szkole Podstawowa nr 151 na Ruczaju w Krakowie.

Swietna kadra i co wazne nabor jeszcze trwa do pierwszej klasy. Doskonala lokalizacja. Dlugo czynna swietlica.

Rozne zajecia dodatkowe.

 

Usatysfakcjonowany rodzic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na lenartowicza pani psychiatra powiedziała mi, że lepsza w moim przypadku byłaby terapia indywidualna...i że na lenartowicza na takową czeka się ok 1,5 roku. nie znalazłam na forum info o indywidualnej terapii na lenartowicza...ktoś miał tam taką terapię??? warto czekać??? czy szukać...ale kogo???? prywatne wizyty odpadają.... najprawdopodobniej mam n.lękową....poważnie niską samoocenę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

still, Z tego co wiem, to warto czekać, terapeuci są naprawdę dobrzy, skuteczni, znają się na tym, co robią. Mi powiedziano, że muszę czekać ok. 2óch lat, więc dałam sobie spokój, ale chodzę prywatnie do terapeutki z Lenartowicza i jest naprawdę mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam najlepszych doświadczeń z poradniami opłacanymi z NFZ.

Parę lat temu, kiedy jeszcze nie pracowałam, chodziłam na wizyty do przychodni przy ulicy Siewnej 23. Wizyty były darmowe ale to własciwie był ich jedyny plus. Nie to, że Pani psycholog była niemiła, ale po prostu w niczym mi nie potrafiła pomóc. To była strata czasu (pieniędzy w sumie tez bo kawał musiałam dojeżdżać tam).

Później miałam przerwę ale zdecydowałam się wznowić terapię z tym, że już postanowiłam spróbować prywatnie. Tym razem już się nie zawiodłam Ogłoszenie znalazłam wtedy w dzienniku (mozę to nieco staromodne, ale cóż... ), ale teraz już pan Wojciech ma swoją stronę (harmoniapsychofiz.pl).

Pan psycholog okazał się bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem. Nie chciałabym wchodzić w konkrety mojej terapii ale ogólnie rzecz ujmując - sprawy zaczęły się układać jak powinny. Wymagało to dużo pracy zarówno mojej jak i pana Wojciecha ale opłacało się

Witam,

Od jakiegoś czasu poszukuję psychoterapeuty, więc mam okazję bywać tu i tam czytając różne wypowiedzi, jak i kryptoreklamy, jak ta powyższa... Oto dowód: http://www.goldenline.pl/marcin-krzeminski15/wypowiedzi

Wiadomość jest kompletnie taka sama, tylko że od innej osoby. Jako osoba chora, czuję się w tym momencie paskudnie... Pan Wojciech i pewnie wielu innych reklamuje się za pewne w ten sposób nagminnie, czego tu i na innych forach się po prostu nie zauważa... Nie wiem, czy ten człowiek jest dobrym psychoterapeutą, ale sposób w jaki próbuje sobie nagonić klientów nie świadczy dobrze o godności, a nawet podejściu do pacjenta. Piszę tego posta, bo chcę, żeby czytający to, wiedzieli o tym i zadecydowali w pełni świadomości, czy chcą się do takiej czy innej osoby w ten sposób naganiającej chorych do swojego gabinetu, chorych rozpaczliwie potrzebujących pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy dodać się do Panoramy Firm i innych podobnych, zrobić stronkę, wypozycjonować się i kto będzie zainteresowany pójdzie. Pisanie po forach z kontem, które ma kilka postów powinno być postrzegane, jako reklama - i kosz. Biznes biznesem, ale szkoda, że wszystko realizowane jest w sposób co najmniej mało etyczny... Hipokrates się w grobie przewraca.

 

Co trzeba zrobić, żeby zostać moderatorem? Zrobiłbym tu porządek z kryptoreklamami ;)

 

Ponawiam: jakiś psychiatra przyjmujący prywatnie w Krakowie lub okolicach - w cenie do 90zł znajdzie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam najlepszych doświadczeń z poradniami opłacanymi z NFZ.

Parę lat temu, kiedy jeszcze nie pracowałam, chodziłam na wizyty do przychodni przy ulicy Siewnej 23. Wizyty były darmowe ale to własciwie był ich jedyny plus. Nie to, że Pani psycholog była niemiła, ale po prostu w niczym mi nie potrafiła pomóc. To była strata czasu (pieniędzy w sumie tez bo kawał musiałam dojeżdżać tam).

Później miałam przerwę ale zdecydowałam się wznowić terapię z tym, że już postanowiłam spróbować prywatnie. Tym razem już się nie zawiodłam Ogłoszenie znalazłam wtedy w dzienniku (mozę to nieco staromodne, ale cóż... ), ale teraz już pan Wojciech ma swoją stronę (harmoniapsychofiz.pl).

Pan psycholog okazał się bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem. Nie chciałabym wchodzić w konkrety mojej terapii ale ogólnie rzecz ujmując - sprawy zaczęły się układać jak powinny. Wymagało to dużo pracy zarówno mojej jak i pana Wojciecha ale opłacało się

Witam,

Od jakiegoś czasu poszukuję psychoterapeuty, więc mam okazję bywać tu i tam czytając różne wypowiedzi, jak i kryptoreklamy, jak ta powyższa... Oto dowód: http://www.goldenline.pl/marcin-krzeminski15/wypowiedzi

Wiadomość jest kompletnie taka sama, tylko że od innej osoby. Jako osoba chora, czuję się w tym momencie paskudnie... Pan Wojciech i pewnie wielu innych reklamuje się za pewne w ten sposób nagminnie, czego tu i na innych forach się po prostu nie zauważa... Nie wiem, czy ten człowiek jest dobrym psychoterapeutą, ale sposób w jaki próbuje sobie nagonić klientów nie świadczy dobrze o godności, a nawet podejściu do pacjenta. Piszę tego posta, bo chcę, żeby czytający to, wiedzieli o tym i zadecydowali w pełni świadomości, czy chcą się do takiej czy innej osoby w ten sposób naganiającej chorych do swojego gabinetu, chorych rozpaczliwie potrzebujących pomocy.

To o czym piszesz nie jest niestety przypadkiem jednostkowym.Będąc swego czasu klientem pewnej psychoterapeutki odkryłem że podszywajac sie pod klientów wpisuje sobie pozytywne opinie na róznych medycznych portalach.Było też kilka dośc krytycznych komentarzy pod jej adresem ale nie przekraczajacych granicy dobrego smaku,rzetelnie przedstawione argumenty,poprostu zwykła krytyka.Po zaledwie kilku dniach zapewne wskutek jej interwencji,przez litość nie podam nazwiska,wszystkie te krytyczne komentarze poznikały,oczywiscie nie podano nawet jednego powodu dlaczego je usunieto.Dla mnie wytłumaczenie jest proste,psychoterapeuci ładują grubą kase w reklame na stronach internetowych,w wyszukiwarki tak zeby spławic jak najwiecej klientów.1 klient to 100 zł w 45 minut,tam gdzie gra idzie o tak duza kase niestety na bok schodzi uczciwosc,honor, i jakiekolwiek inne wyzsze wartosci.Cierpiaca osoba zgłąszajaca sie po pomoc jest dla nich kims kogo łatwo oskubac z pieniedzy,kiedy pieniażki sie skoncza nawet nie odbiora od kogos takiego telefonu,zostawiaja całkowicie bez pomocy,niestety niema sentymentów.Jeden klient nieprzyjdzie to właduje sie kase w reklame,poprosi rodzine zeby z kilku róznych ip wpisywała pozytywne komentarze i przyjdzie pieciu innych klientów.Dla nich to jest zwykły biznes,taki jak prowadzenie hotelu albo sklepu spozywczego najwazniejszy jest jak najwiekszy utarg,wstarczy ze przyjmą pieciu chorych w ciagu dnia,posłuchac co opowiadaja,troche pogestykulowac,powiercic sie w fotelu i zarobic w dwa dni tyle co kasjerka w supermarkecie,tyrajaca jak wół,przez miesiąc.Osobiscie nie sądze zeby psychoterapeuci podszywajacy sie za pacjentów odczuwali z tego powodu jakies wyrzuty sumienia.Nie sądze dlatego bo sam byłem klientem dwóch psychoterapeutek i ne zauważyłem u nich zadnych wyzszych uczuc,praktycznie zadnej empatii.Uśmiech pojawiał sie u nich dopiero wtedy gdy płaciłem za sesje.Dużo bardziej szanuje osoby ciezko pracujace w supermarketach,pielegniarki w szpitalach ale szanujace sie i uczciwe od tych cudownych uzdrawiaczy.Psychoterapautki najczesciej sa córeczkami bogatych rodziców,całe zycie maja wszystko podłozone pod nos.Jak ktoś taki ma byc autorytetem dla chorych,czego one moga kogos nauczyc skoro same niewiedza jak wyglada zycie przecietnego człowieka?Mądrosc ksiazkowa to niestety nie to samo co madrosc zyciowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule poszukuję jakiegoś dobrego psychoterapeuty mężczyzny w Krakowie,leczenie farmakologiczne dobiega końca i pora się rozejrzeć .Nie zależy mi aby był bezpłatnie,po prostu ktoś sensowny,moim największym problemem są toksyczni rodzice i chcę zrozumieć początki mojej nerwicy,aby się z tego wyrwać

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pilnie potrzebuje pójść do lekarza w Krakowie, który pomoże mi z moją nerwicą. Nie moge już normalnie funkcjonować.

 

Proszę czy możecie polecić kogoś/kontakt z kim mogłabym się jeszcze w tym tygodniu spotkać? Chodzi raczej o wizytę prywatną w cenie do 70 zł za wizytę.

 

 

Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Orska w pon i środy przyjmuje prywatnie w ośrodku na os.kolorowym,60zł za wizytę,nie trzeba się wcześniej umawiać.ale nastaw się na czekanie w kolejce.ja wczoraj czekałam 3godziny.ale warto:)

 

Bardzo pilnie potrzebuje pójść do lekarza w Krakowie, który pomoże mi z moją nerwicą. Nie moge już normalnie funkcjonować.

 

Proszę czy możecie polecić kogoś/kontakt z kim mogłabym się jeszcze w tym tygodniu spotkać? Chodzi raczej o wizytę prywatną w cenie do 70 zł za wizytę.

 

 

Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakas praktyka ? gdzie? Jako kto?

Ukończyłem Akademię Pedagogiczną w Częstochowie,
i? Uzyskalem tytul?

 

Akademię Pedagogiczną w Krakowie (Terapia zaburzeń emocjonalnych),
kurs? studia podyplomowe? ile semstrow?
Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia systemowego
na pewno juz psychoterapeuta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×