Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiego używasz programu antywirusowego -ANKIETA.


Gość QueenForever

Jakiego używasz programu antywirusowego .  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego używasz programu antywirusowego .

    • 1. Ad-Aware
      0
    • 2. ArcaVir
      0
    • 3. Avast
      22
    • 4. AVG
      8
    • 5. Avira
      2
    • 6. Bit Defender
      1
    • 7. Comodo
      3
    • 8. Dr.WEB
      0
    • 9. Emsisoft Anti-Malware
      0
    • 10. Eset NOD 32
      9
    • 11. G-Data
      3
    • 12. Kaspersky
      5
    • 13. McAfee
      0
    • 14. Microsoft Security Essentials
      2
    • 15. Norton
      4
    • 16. Outpost
      0
    • 17. Panda
      0
    • 18. Inny
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczyłem INNY bo nie używam żadnego. Nawet nie wiem jaki jest dobry, teraz zdaje się trzeba płacić za dobry antywirus. Nie lubię antywirusów, bronię się w inny sposób. Siedzę w necie za NATem więc jest spokój, jest firewall darmowy spełnia swoja rolę. Pendraki mają wyłączony autostart i wirus się nie przenosi. Jak dotąd. Instaluję program z zaufanej witryny. Kopiuję dane do Drop-boxa, nawet jeśli będzie wirus to go chlast. jak działają dzisiejsze wirusy? Kradną kasę z konta? Uważam na komunikaty i patrze co wpisuję w pasek adresu. Jak dotąd przechytrzam przestępców. Wirus kasuje dane? Mam je w kopii zapasowej, w chmurze. Zaszyfruję je, aby były bardziej bezpieczne. Kolejne hasło do pamiętania. Wirus zużywa mi procesor. Ubijam go Manadżerem Zadań, zapuszczam co jakiś czas program do skanowania.

Skrytożerczym wirusom mówię stanowcze NIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny - pod Windowsem nie opłacało się mnie instalować antywirusa, bo go odpalam "do zadań specjalnych" [czyt: specyficzne aplikacje]. Domyślnym systemem dla mnie jest Debian, który sam w sobie jest antywirusem, w dodatku ma porządnego, wbudowanego firewalla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, Od dawna nie miałem żadnego problemu z komputerem. Żaden program nie jest w stanie w 100 % wykryć wszystkich zagrożeń. Oprócz tego polecam wyłączenie historii, automatyczne czyszczenie ciasteczek i czyszczenie rejestru co jakiś czas. Na uczelni często korzystam z przenośnych nośników danych nigdy nic nie zakłóciło pracy systemu. Nie raz było tak, że komputer z avastem przepuszczał większość syfu a NOD to weryfikował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu dni uzywam Nortona AntiVira którego kupiłem w promocji za 39 złotych z mozliwością uruchomienia go na trzech komputerach -licencja na rok-opłacało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×