Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy chłopaki, ale mnie calkiem sie nie podoba uwodzenie srednich kobiet(a takich jest najwięcej), które uważają ze skoro są już nieco ladniejsze niz reszta, to facet musi niewiadomo jak je zaskakiwac i blagać o spojrzenie w swoim kierunku. Mało tego, że to nie jest zadna miss, to jeszcze żąda zalotów na skalę filmów z Hollywood.

Nie no, aż dziwne co Ty jeszcze robisz w temacie dla prawiczków, przecież z takim podejściem do kobiet każda powinna na Ciebie lecieć! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie powiem o tych damulkach, ktore zadzierają nos do poziomu stratosfery. Rzucasz na nie okiem to wasc nie ma laski zeby nawet spojrzec na ciebie. Dopiero jak zaczynasz gadac do niej lub z jej znajomymi to laska jest przesunac wzrok na ciebie z przekazem " Nie jestes taki passe na jakiego wygladasz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89, to "zabierz się" za te brzydsze, może będą miały mniejsze wymagania.

I widział, że to było dobre. :great:

 

-- 02 cze 2012, 11:08 --

 

*Monika*, chyba drugi amfce się rodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz Monika przynajmniej taki jest moj odbior rzeczywistosci, co nie znaczy ze swiat jest tak naprawde kolorowy a ludzie sa aniołami.

 

vif - chyba dziewczyna musi sie mi podobac

 

zreszta znam dziewczyne- ideal, ta zwada lewej ręki, ale ona mieszka w innym miescie, a teraz wyjezdza do innego kraju - zreszta gdybym sie z nią związal odwrocilo by sie ode mnie 80 procent moich znajomych, bo to przeciez takie passe zwiazac sie z niepelnosprawna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

*Monika*, chyba drugi amfce się rodzi. ;)

wypluj te słowa ;)

haha sukotarcza dobre:D ajajaj89 no z takim podejsciem to na pewno kogos poznasz,ale takiego jak ty..

Mimo wszystko uważam, że ajajaj wcale tak nie myśli.

Stawia sobie bariery nie do przejścia z obawy przed odrzuceniem przez dziewczynę rzecz jasna.

Nie no wiesz Monika przynajmniej taki jest moj odbior rzeczywistosci, co nie znaczy ze swiat jest tak naprawde kolorowy a ludzie sa aniołami.

Oczywiście , że są czernie i szarości i dużo diabełków.

zreszta znam dziewczyne- ideal, ta zwada lewej ręki, ale ona mieszka w innym miescie, a teraz wyjezdza do innego kraju - zreszta gdybym sie z nią związal odwrocilo by sie ode mnie 80 procent moich znajomych, bo to przeciez takie passe zwiazac sie z niepelnosprawna

Zacznij liczyć się sam ze sobą, a nie z tym, co powiedzą inni. Inni zawsze będą wyrażać swoją aprobatę bądź nie.

Widzę, że liczysz się z opinią innych, a niekoniecznie ze swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta znam dziewczyne- ideal, ta zwada lewej ręki, ale ona mieszka w innym miescie, a teraz wyjezdza do innego kraju - zreszta gdybym sie z nią związal odwrocilo by sie ode mnie 80 procent moich znajomych, bo to przeciez takie passe zwiazac sie z niepelnosprawna

no to fajnych masz znajomych. Związanie się z niepełnosprawną (tym bardziej w końcu w jakimś nieznacznym stopniu nawet nie wiem czy ów wada ręki pod to podchodzi) niczemu nie umniejsza wręcz dobrze by świadczyło o Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajajaj89 nie patrz na to co oni pomysla ,tylko na to jak ty czujesz ,poza tym tak jak carlosbueno stwierdzam,ze wada reki ,to chyba jeszcze nie niepelnosprawnoc tak wgl,to jak bylem na imprezie wczoraj to byl facet z bardzo ladna dziewczyna tak jak by uposledzony,a dziewczyna na prawde byla ladna ,mozna powiedziec,ze jedna z ladniejszych w klubie,az sie zdzwilem ,no pewnie ja przyciagnal charakterem ,lub inne czynniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach w sumie pod względem poznawania kobiet to skonczyl sie moj najlepszy okres do poznawania dziewczyn. Ale skończył się bezowocnie. :(

 

Może przesadzilem z ogonikowa krytyką kobiet - może nie wszystkie kobiety się obnoszą.. Nawet nie wszystkie ładne... Max 3/4. A może i nadal zawyżam... Problem leży gdzieś głębiej i wykracza u mnie poza aspektem relacji z kobietami. Np w grupie dziekąńskiej w ciagu tych 6 lat studiow tak i nie odnalazłem się.

 

Codo tej mojej "wybranki" to musze wam zdradzic tajemnice - gdy sie poznbaliśmy i w między czasie wracalem do Warszawy to strasznie zaczęły mnie interesować inne kobiety. Rzucalem oko na laski z ulicy - i jakoś strasznie wszystkie zaczęły mnie podniecać, a tym czasem jeszcze dzien temu calowalem sie z tamtą. Juz nie powiem ze moze mam ciagle rosnacy apetyt na coraz piękniejsze kobiety... Jak zdobywam 7 to zaczynam myślec jak by tu poderwać 8... I w ogóle moje najnowsze odkrycia moich podswiadomych neurotycznych tendencji: chęć zlania się z silnym,opiekunczym autorytetem, drzemiacy we mnie narcyzm i zazdrość o sukcesy innych, wychodząca z tego agresja, ktora boje sie ujawnic, aby nie być odrzucony przez ów silny autorytet, przymus kontroli swego swiata zewnetrznego jak i wewnętrznego... Ogólem poszukuję teraz terapueyty , ale na NFZ w ciagu najblizszych miesiecy nie mogę , bo nie mam ubezpieczenia, a prywatnie tez nie moge, bo kasy nie ma. Totez dalej mi pozostaje tylko autoanalizę. Ale jeżeli ja nie przepracuję psychodynamicznie wszystkich swoich problemow, to do konca zycia ani nie znajde partnerki, ani nie skosztuję sexu.

 

-- 02 cze 2012, 16:22 --

 

I tak jeszcze się patrząc to obnoszenie się kobiet moze byc projekcja mojego narcyzmu.

 

-- 02 cze 2012, 20:09 --

 

Od pnd biore telefon i dzwonie po poradniach Zdrowia Psychicznego - -1800 zeta na miesiac to za malo by placic za psychoterapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Bakus jest dobrze przeszkolony w uwodzeniu ale nic mu nie wychodzi jakoś.

Wypraszam sobie. Wiem na czym to polega, znam teorie ale nie umiem wnieść w praktykę, więc nie pisz tak.

Zresztą „sztuczki, sztuczkami” prawdziwym „sekretem” jest to, żeby nie bać się podejść, nie bać się rozmawiać, być wyluzowanym. PUA czy szkolenia, praktykując dzięki podchodzeniu, pokazują, że kobiety nie gryzą. I to nie tak, że się na tym znam jakoś wybitnie ale wierzę, że to działa.

Jeżeli chodzi o skalę to jak się „zrobię” to oceniam się na 10 ;f;f;f

zreszta znam dziewczyne- ideal, ta zwada lewej ręki, ale ona mieszka w innym miescie, a teraz wyjezdza do innego kraju - zreszta gdybym sie z nią związal odwrocilo by sie ode mnie 80 procent moich znajomych, bo to przeciez takie passe zwiazac sie z niepelnosprawna

no to fajnych masz znajomych. Związanie się z niepełnosprawną (tym bardziej w końcu w jakimś nieznacznym stopniu nawet nie wiem czy ów wada ręki pod to podchodzi) niczemu nie umniejsza wręcz dobrze by świadczyło o Tobie.

Zgadzam się z carlosem. Akurat też tu ktoś napisał, że idiotycznym jest jak brzydki facet źle mówi o dziewczynach, tzn że ta brzydka itp. Nie raz się spotkałem z taką sytuacją. Jeżeli jednak dzieje się to przy mnie i mowa o moich koleżankach(bo nie raz spotkałem się z opinią „czemu ty się z nimi zdajesz one są brzydkie”) to bluzgałem na nich i nie pierdzieliłem się. I nie można dać sobie wejść na głowę z takiego powodu, że kogoś lubisz, że kogoś nie lubisz, czy że zwiążesz się z czarną, azjatką czy niepełnosprawną. Tylko idiota będzie Cie oceniać pod względem tego z kim się związałeś. Najbardziej zabawne jest jeszcze to, że Ci „przystojni” co się śmieją z tych „brzydkich” najczęściej mają mniej atrakcyjne partnerki niż te z których się śmieją.

 

ajajaj89 skoro podchodzisz do dziewczyn i rozmawiasz z nimi, to najtrudniejszy(pierwszy etap) masz za sobą. Głowa do góry i działaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy że zwiążesz się z czarną, azjatką czy niepełnosprawną

Trochę bardzo niefortunne zestawienie. :? Wygląda jakbyś czarnoskórych i azjatów uważał za niepełnosprawych. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Faktycznie może to brzmieć źle. Uwierz, że nie miałem na myśli pokorzenia czy zniważenia. Sam "związałem: się w USA rok temu z czarną dziewczyną i to byly najpiękniejsze miesiące mojego życia.

Nie zmienia to faktu, że znajomi i rodzina, spoglądali na mnie jak na kosmitę, który zrobił coś dziwnego. Tak samo ludzie, właściwie polacy. Będą się gapić na Ciebie jak zwiążesz się z grubą, jak zwiażesz się z chudą, z czarną, z azjatka, z upośledzona, właściwie z kim kolwiek to będą to komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bakus, na polaków nie patrz, oni zawsze będą komentować, taka nasza natura. :?

 

-- 02 cze 2012, 22:22 --

 

Kiya, zaczynaj próbować swoich sił w podrywaniu. :D Widzisz, że to takie proste. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×