Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja depresja


the_joker21

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat, mam depresję.

Od blisko dwóch miesięcy nie mogę podjąć żadnych działań, mających na celu jakikolwiek krok naprzód w moim życiu.

Całe dnie spędzam w domu z rodzicami.

Jestem całkowicie zależny od osób drugich.

Już nie mogę tak dłużej.

Help... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Help... ;(

 

Jestem na nerwicy od stycznia.

W tym czasie słuchałem dziesiątek tego typu tekstów.

Wiem jedno.

Tu nikt Ci nie pomoże w sensie realnym, to będzie tylko bicie piany.

Tylko jedno Ci pomoże- psychiatra, a raczej leki jakie Ci przepisze.

Nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w jakikolwiek sukces czy poprawę... ;/

Joker 21,to bardzo smutne co piszesz ,ale sam siebie pozbawiasz wiary że będzie lepiej. Po dwóch miesiącach depresji wymiękasz , a zobacz ilu tu ludzi nawet latami walczy z depresją i wciąż maja wiarę i nadzieję ,że im się polepszy( i polepsza),a nawet znów wrócą do zdrowia. Z takim podejściem jaki Ty to nie za wesoło to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joker, psychoterapie i psychologa odpuść z miejsca, idź do dobrego lekarza, polecam portal znany lekarz, są tam opinie itd.

Pomogą ci tylko leki, najgorsze jest to że psychiatra też strzela na ślepo, nie wiadomo na co pójdziesz.

Ciesz się że masz wsparcie w rodzicach, nie załamuj się, są ludzie co mają gorzej(np. ja).

Wszystko przed tobą, leczysz się stosunkowo krótko więc sa szanse że PSYCHIATRA cię z tego wyciągnie,

trzymaj się chłopie i niech moc będzie z tobą

ps. pamiętaj że poczucie beznadziejności, niemożność podjęcia decyzji czy dalszego życia są objawami choroby, to nie jest twój charakter czy nastawienie, to jest choroba która cię w ten nie inny sposób nastawia do czarnych myśli, niestety ja nie znalazłem niczego co mi rozgromi czarne chmury nad głową, działaj, podobno ruch działa dobrze na depresję, jak masz siłę spróbuj pobiegać, wyjść z psem na spacer, może poderwij jakąś panne, seks też pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×