Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Bo to jest portret Sherlocka Holmesa , oczywiście jestem wielki fanem , mógłby być Herkules Poirot , ale trochę gorzej wygląda :mrgreen:

*Wiola*, Spokojnie , na końcu każdego posta będę się podpisywał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Gdy widzę zdjęcia Poirota , to nie mogę wytrzymać ze śmiechu , bo nie dość , że śmiesznie wygląda , to od razu przypomina mi się jego charakter :mrgreen: a Sherlocka też uwielbiam przeczytałem wszystkie książki i żałuje , że było ich tak mało ;)

*Wiola*, Znów zmieniłem , mi się tamten nie podobał , a ten może będzie lepszy ?

 

-- 02 cze 2012, 01:27 --

 

Snejana, Dobry aktor , ale dlatego , że jestem polakiem i zazdroszczę mu powodzenia u dziewczyn , uważam , że Sherlock powinien być trochę wyższy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Pierwowzorem Sherlocka Holmesa jak i Dr House jest Joseph Bell lekarz , w przeciwieństwie do nich istniał :mrgreen:

Snejana, Też uwielbiam Poirota , ale nie ma takiego powodzenia u kobiet jak Holmes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, może zostać! W dowolnej postaci :D Aczkolwiek pan, którego ma teraz w awku Tomcio - dla mnie nie jest Sherlockiem.

 

Też uwielbiam Poirota , ale nie ma takiego powodzenia u kobiet jak Holmes :mrgreen:

Holmes był nieśmiały względem kobiet! Był typem samotnika. Dziś byłby totalnym no-lifem :P

 

-- 02 cze 2012, 01:41 --

 

Trzeba by się chyba ubrać... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Ten avek z Housem mi się nie podoba , od Housa wole Dr . Lubicza ;)

Snejana, Ile dałbym za takiego dziadka :mrgreen:

Kiya, Nieśmiały , a do tego strasznie chłodny , więc już wiem co pociąga kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×