Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Od osoby wyjdzie 55zł - czyli w praktyce każdy dopłaci tylko 5zł za parę z 6 domku. To nie tak znowu dużo.

Mi akurat nie o te 5zł chodzi, tylko o to, że sobie para królewska zarządziła :P A ja mam zapędy anarchistyczne i zgłaszam weto :P

 

Chyba, że będziecie tak nieznośni, że siłą Was zamkniemy w tym szóstym domku ;)

 

Ooo, nowe zastosowanie! Więzienie!

 

Albo izba wytrzeźwień...

 

-- 01 cze 2012, 21:58 --

 

Wiecie, ja bym się jeszcze za bardzo nie gorączkowała, bo ile w rezultacie nas będzie to się dopiero 8mego okaże ;)

Też tak myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawiedliwiej by było, gdyby w takim razie w dwóch domkach były grupy 3-osobowe...

I to jest najzdrowsza propozycja.

 

A okaże się 8-mego-oczywiście, ale wtedy tak jak było mówione na początku, ten, kto zgłosi swoje uczestnictwo w zlocie, a nie zjawi się na nim pokrywa koszt domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzielimy po równo ale jak ktoś sobie domawia 6-ty domek żeby mieć dla siebie pokój intymny to niech sam za cały domek płaci

no sorry

Tak, też jestem tego samego zdania.

No, chyba, że piszesz się Dorotko z nimi na ten szósty domek. Masz coś przeciwko?

My będziemy w trójkę i Wy w tym domku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My będziemy w trójkę

 

MY to znaczy KTO? Ty i Wiola to dwie osoby o ile potrafię dobrze liczyć. :P

 

No, chyba, że piszesz się Dorotko z nimi na ten szósty domek. Masz coś przeciwko?

My będziemy w trójkę i Wy w tym domku.

 

No teraz to żeś dojebała jak łysy grzywą o kant kuli. :hide: My już mamy chętnych do czworokąta albo trójkąta - Absinthe i Dariusza. Sorry. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×