Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, ok.. a wiec zawsze na pierwszym miejscu bylo moje dziecko... chociaz powoli sie ucze zeby i jej stawiac granice i jak czegos nie chce to nie robic wbrew sobie

potem partner i ja .... cala reszta jest malo wazna. Pieniadze sa po to zeby je wydawac... kariere mozna powiedziec juz mam za soba...bylam dobra w swoim fachu. W sumie teraz najwazniejsze jest dla mnie milo spedzac czas i robic to co lubie i co sprawia mnie przyjemnosc. Pewnie to troche egoistyczne ale dalam juz swiatu wszystko co moglam dac... teraz czas zeby zaopiekowac sie soba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tym forum jestem po to by grać eksperta i brać kasę za porady ... swoją drogą teraz porada kosztuje 2,50 zl plus vat , a pocieszenie 1,20zl , niestety pojawił się kryzys , to i cenny poszły w górę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, gz.

Candy14, W sumie... osiągnęłaś to czego chce tu wiele osób, pokonałaś swoje problemy. Osiągnęłaś co chciałaś...patrząc tak, mogłabyś "opuścić" forum.

Jak myślę twoim celem tu jest, doradzenie, czy próba wygrzebania jak największej ludzi z tego, oczywiście na tyle ile się da...?vif, rozumiem,to dobre wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×