Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bettie wita


bettie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jestem Beata. Miło mi dołączyć do Waszego grona. Zarejestrowałam się tu, by podzielić się moimi przeżyciami i być oparciem dla innych. Teraz zabrzmi, jak reklama, jednak chcę co nieco powiedzieć o sobie (jeśli to kogoś interesuje). Od zawsze lubiłam raczej słuchać, niż mówić. Lubię czytać książki, obecnie kosztuję szwedzką "Zdradę" i czytam z zafascynowaniem. Mam w sobie siłę, wytrwałość, nigdy się nie poddaję. Dzięki niezłomności mojego charakteru, przetrwałam najgorsze chwile. Wspomnienia coraz rzadziej się odzywają, choć bywa, że powodują ogromny ból. Staram się żyć normalnie i nie dopuszczać do głosu podszeptów moich demonów. Jestem dość młoda wiekiem, zamieszkuję południe Polski. Zbyt dystansuję się do ludzi, nie ufam im, wiele z nich mnie zdradziło, ale nie pozwoliłam im na zabranie tego, co mam w sobie najlepsze. Nie mam przyjaciół. Nie chadzam na imprezy. Od ludzi znacznie bardziej wolę wiersze. Walczę z niewielką nadwagą. Lubię domowe zacisze, choć lubię też spacery. Niewielkiego wzrostu szatynka eksperymentująca z kolorem włosów, która chce rzucić palenie. Lubię czerwone, półsłodkie wino. Na świecie istnieją trzy najpiękniejsze rzeczy. Śmiech dziecka. Delfiny. I godność.

 

"Wolę, żeby nienawidzono mnie za to, kim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę". Te słowa wypowiedziane kiedyś, kiedyś przez Kurta Cobaina, nieżyjącego wokalisty Nirvany są moim mottem.

 

Zasłuchuje się w ciężkiej muzyce, która dodaje mi odwagi. Skrywam się za kamuflażem, codziennie go tworząc. Moim ulubionym zespołem jest Evanescence.

 

"Płakać trzeba w spokoju. Tylko wtedy ma się z tego radość. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×