Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to znaczy....


zdezorientowana

Rekomendowane odpowiedzi

Masz prawo zakomunikować otoczeniu, że coś cię denerwuje złołsci. Masz prawo być zdenerwowana, odczuwać złość. Niektóre osoby tak bardzo chowają wszelkie "brzydkie" emocje, że nawet same nie wiedzą że coś je zdenerwowało. I wtedy to odbija się na nich samych, bo złość nie ma "którędy wyjść" i powoduje jakieś nieprzyjemne reakcje organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złość jest naturalną emocją, mamy prawo ją odczuwać. Co z nią robimy, jak nią kierujemy, jak działamy, co o niej myślimy - zależy od nas, naszej pracy nad sobą.

Jednakże w zdaniu "czuję złość" nie ma nic złego, grunt to ją rozpoznawać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey mam na imie klaudia mam 22 lata od 16 roku zycia mam stwierdonu chad.tak naprwde kiedys niezastanawialam sie na ta choroba chodzilam do lekarza bo mi mama kazala...gdy skonczylam 18 lat wyprowadzilam sie z domu i wtedy wszystko sie zaczelo zaczelam cpac teraz juz nie biore ponad dwa lata wyszlam z tego dzieki odsiadce zamkneli mnie za kradzieze kradlam bo potrzebowalam na narkotyki.jestm uzalezniona od heroiny.po wyjsciu z wiezienia poukladalam jakos swoje zycie chodzilam do szkola choc teraz przestalam natomiast pracuje na pol etatu mam 5 miesieczne dziecko i narzeczonego ktory wie o wszystkim lecz on nie rozumie nic niemam z kim pogadac moze tu znajde pomoc.dzisij bylam sie zapisac do psychiatry bo juz sama z soba nie wytzymuje.ciagle sie kogos czepiam nic mi nie odpowiada no czasami zdarzaja sie takie dni kiedy mam poprostu tyle energi w sobie ze niewiem od czego zaczac bo bym zrobila wszystko na raz.czasem mysle ze ktos o mnie zle mysli potem za pare dni jak juz lepiej sie czuje mysle sobie inaczej i tak jest wkolko....

chce jeszce dodac ze w czasie mojego cpania zarazilam sie hiv i hcv i to na dodatek mnie dobija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja staram sie nie okazywac zlosci i nie wybuchac, ale zlosc odczuwam, czasem mowie ze jestem na cos zla....dlatego tez sie nad tym zastanawiam co to znacz.

 

Druga sprawa, odkrywanie swojej kobiecosci. Jak mam rozumiec słowa zeby odkryc swoja kobiecosc. Ze niby jak? Fizjologia wskazuje nieubłaganie na to ze jestem kobieta czy mi sie to podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja staram sie nie okazywac zlosci

 

Błąd. To że masz okazywać i pozwolić sobie na złość, nie oznacza, że masz wybuchać. Złość, a agresja to dwie różne rzeczy. Złość to emocja do której mamy prawo i o której trzeba mówić, agresja to już zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiecość to nie tylko fizjologia, to cały psycho-emocjonalno-fizyczny kształt, że tak to ujmę. Czym dla Ciebie jest kobiecość? Kobietami się stajemy, bo przecież nie rodzimy się nimi. Zastanawianie się nad tymi kwestiami to także element psychoterapii i naturalne jest, że nie od razu się wszystko wie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×