Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak zostaje mi tylko samobójstwo. Nigdy nie chciałem nikogo urazić, a jednak najwyraźniej mi się to udało, choć nie wiem dlaczego..

 

To mój ostatni post na tym forum, już nikogo tutaj niechcący nie obrażę. Możecie zlikwidować moje konto. Najwyraźniej to że mnie gnoili całe życie to jednak była moja wina. Pora zdechnąć i mieć święty spokój.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, W porządku z ciebie facet , więc może po prostu się nie zrozumieliście , śledziłem wcześniej ten wątek i mogę ci powiedzieć , że wyciągasz trafne wnioski ... a tak swoją drogą to lubię atrakcyjne , np Ewe Sonet :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zostaje mi tylko samobójstwo. Nigdy nie chciałem nikogo urazić, a jednak najwyraźniej mi się to udało, choć nie wiem dlaczego..

 

To mój ostatni post na tym forum, już nikogo tutaj niechcący nie obrażę. Możecie zlikwidować moje konto. Najwyraźniej to że mnie gnoili całe życie to jednak była moja wina. Pora zdechnąć i mieć święty spokój.

No prosze Cie! Nie zachowuj sie jak 5 latek. Nie stac Cie na dystans do dyskusji? Ochlon i nie gadaj glupot ze usuwasz konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, dla niego może i jest ona 9.5 bo zakochany, a jak zostało to zauważone wtedy dodaje się do skali 2 czy 3 oczka. ;) Ale :mhm: ja nic nie mówiłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, jak najbardziej, dlatego przy tej skali, trzeba wszystkich oceniać samemu łącznie z samym sobą i to obiektywnie, a to jest najtrudniejsze. Sama przyznasz, że na numerek czy przy podrywie, ktoś z 2 nie będzie miał szans (bez wyjebistej nawijki czy wypchanego portfela) u kogoś z 8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siebie oceniłem na 3 , gdy spytałem się o koleżanki jak mnie ocenia w skali od 1-10 , odpowiedziała , że daje mi 3 , no chyba , że się ogolę i przestane powtarzać te same żarty , to może 3,5 ... więc nie jest tak łatwo o wysoką note , no chyba , że jest się Hugo Iglesiasem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, takich rozbieżności raczej nie będzie. ;) Jednak istnieją wyjątki. Skala ta ma zastosowanie przy podrywaniu w barze i to przy założeniu, ze chcesz tylko seksu. Nie ma tu żadnych podstaw do głębszych uczyć.

 

Tomcio Nerwica, no, jak się wygląda niespecjalnie to ciężko o wysoką notę. ;> :P

 

carlosbueno, jak najbardziej, ale z tą 10 bym nie przesadzał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×