Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Cien_Nocy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa. I chyba mam problemy. Nie potrafię się pozbierać, ciągle się czegoś obawiam i nie potrafię uporządkować sobie życia. a do tego dochodzi w trudnych chwilach problem z oddychaniem i ból w klatce piersiowej..

Ech...co z tym zrobić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Cien_Nocy, witaj na forum.

Osobiście polecam wizytę u specjalisty aby zdiagnozować, co Ci dolega i zastosować odpowiednie leczenie. Ucisk w klatce, kłopoty z oddychaniem - nie ignoruj tego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza...pierwszego kontaktu. Dostałam leki przeciwbólowe i witaminy. Pani doktór stwierdziła, że to nerwowe... przed pójściem do specjalisty mam obawy...

A problemy, mam nadzieję, że się kiedyś skończą, bo długo tak nie wytrzymam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum Cien_Nocy! Nawet nie wiesz jakie ja miałam obawy przed pójściem do specjalisty, odwlekałam wizytę tak długo jak tylko się dało, ale było ze mną coraz gorzej i w końcu ostatkami sił, które jeszcze miałam wybrałam sie do psychiatry i bardzo mi to pomogło! W końcu wiem co mi dolega i właśnie rozpoczynam leczenie farmakologiczne. Teraz wiem, że była to dla mnie ostatnia deska ratunku. Nie zwlekaj więc, to nic strasznego, sama się przekonasz! Pozdrawiam i życzę odwagi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×