Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, tak bez przyczyny? Współczuję. Spróbuj się uspokoić, zająć myśli innymi sprawami, spojrzeć też na dobre rzeczy, które są wokół Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mi z kolei córka uciekła z domu , dwie noce jej już nie było ma 13 lat , jak ja mam się wyleczyc z tej depresji skoro ciągle coś sie dzieje, jak iśc do pracy i udawac że jest wszystko ok ....jestem jednym wielkim bólem...

Zgłosiłaś sprawę na Policję. Trzeba jej szukać bo to strasznie głupi wiek dla dziecka - okres buntu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja to już nie wiem jak opisać swój stan.Jest ze mną tak ciulowo że się w głowie nie mieści. Dostałam propozycję roboty od babki ze szkoły ma być to hurtownia kosmetyczna,zabiegi itd bo ucze sie w tym kierunku.I ja dostałam tą szansę z koleżanką tyle że ona jest lepsza w nauce,liczeniu nawet gadce.Bo je sie ze sobie nie poradze i szybko sie poznaja i powiedza do widzenia! Tak sie nakręcam ze masakra.Strach mnie tak obleciał.Rano sie wbudzam pełna nerwów bo juz niedługo tam idę.Ludzie pomóżcie! W domu nic nie mogę robić nie mam sil robic obiadów,kompletnie nic.Boję sie tej pracy,z drugiej strony jak nie spróbuje to sie nie przekonam ale z drugiej jak nie wyjdzie to poważniej niż do tej pory mogłabym się rozchorować. Zaniedbuję przez to obowiązki domowe iid Wszystko widze w czarnych barwach,nie wiem może to wynika z tego ze mieszkam tylko z chlopakiem i nie mam nikogo do pomocy,żeby mnie wyreczył czasem z tych prozaicznych rzeczy.Jestem jak dziecko które trzeba non stop przytulać i czasem obchodzić się jak z jajkiem.Wiem ze jestem dorosła ale czuje sie jak mała dziewczynka.Z dnia na dzień robię sie coraz chudsza bo nie mogę nic jeść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę dziś pojęczeć :? muszę jechać do miasta załatwić parę spraw a nawet nie mam siły wyplątać się z kołdry, nie mówiąc o ubieraniu się, malowaniu czy czesaniu. Dostalam zaproszenie na jutro na impreze urodzinową dobrej kolezanki i wykręciłam się chorobą, nie miałabym siły nikogo widzieć :hide::hide::hide: chce sie schowac, boje się dzisiaj wszystkiego :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to wyjscie by ci pomogło? Wiem jak to jest kiedy trzeba cos zalatwic a nie ma sie sily poprostu,ale to przynajmniej motywuje do zrobienia koło siebie jakiegoś porządku.Ja gdybym nie musiala nigdzie wychodzić to łóżko,zero mycia itd depresja mnie wykańcza a dziś pogoda taka że masakra.Na 18 ide do koscioła może mi to pomoże choć troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×