Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kofeina w tabletkach


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś pijałem kawę ( a raczej jej imitacje w saszetkach składającą się głównie z cukru i mleczka) aby się w pracy dobudzić i często miałem mdłości i trzęsawki po tym. Po normalnej kawie to już trzęsie się na całego i chce wymiotować a ciśnienie mam dosyć niskie, a taką coca cole która też ma kofeine mogę pic w dużych ilościach bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem epizod - dość długi brania samej kofeiny lub kofeiny z tauryną. Nie będę mówił jak to zdobyć - nie chcę mieć nikogo na sumieniu. Ale żeby nie było - wcale nie tak drogo i w pełni legalnie.

 

Piszę list do każdej osoby która chce tak jak ja kiedyś chciałem brać kofeinę w większych ilościach. Kofeiny musisz brać coraz więcej. Ciśnienie może i kosmiczne nie będzie. Ale będziesz coraz bardziej uzależniony. Aż dojdziesz do dawki która po prostu Cię zatruje. Jak widzisz dawki wcale nie tak ogromnej - już kilkaset mg nieźle da popalić - w więc tylko rząd wielkości więcej niż zwykła dawka która szybko okaże się o wiele za mała.

 

Co zyskujesz?

na krótką metę: pobudzenie, więcej energii

na długą metę: nic (przyzwyczaisz się i pobudzenia nie będzie)

 

co tracisz?

zdrowie fizyczne

uzależniasz się od kofeiny

zaj......ty ból głowy po zatruciu i przy odstawianiu

 

Czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że dałem tego linka (...) Jakbym wiedział po co ci to, to nie podałbym linka.
Nie będę mówił jak to zdobyć - nie chcę mieć nikogo na sumieniu.

 

Nie bądźcie dziećmi.

Po pierwsze, kofeina jest legalna i dostępna w naszym kraju- kawa, guarana, napoje energetyczne, suplementy diety etc.

Po drugie, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i wszystko robimy na własną odpowiedzialność.

Po trzecie, na miłość boską to jest KOFEINA, a nie cytostatyki czy antracykliny- nie rozpierdala serca ot tak.

Po czwarte, żeby śmiertelnie przedawkować kofeinę trzeba jej wszamać od 10 do 15 gramów - czyli wypić naraz 166-250 mocnych kaw.

Po piąte, po to do ECA się bierze kwas acetylosalicylowy, żeby działał kardio- i neuro- protekcyjnie.

Po szóste, kulturyści i sportowcy praktykują to od dawien dawna.

Po siódme, robiłem przed tym regularnie próby wątrobowe. Skoro 7 lat intensywnej farmakoterapii nie rozjebało mi wątroby, to nie zrobi tego kofeina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto badacze z Narodowego Instytutu Cukrzycy oraz Chorób Trawiennych wykazali, że kofeina ogranicza zwłóknienie wątroby i chroni miąższ wątroby przed uszkodzeniami. Jest niebezpieczna tylko dla osób, które posiadają gen spowalniający detoksykację kofeiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, kofeina jest legalna i dostępna w naszym kraju- kawa, guarana, napoje energetyczne, suplementy diety etc.

Po drugie, wszyscy tutaj jesteśmy dorośli i wszystko robimy na własną odpowiedzialność.

 

Nie zgodzę się by przedstawianie sposobów na zrobienie sobie krzywdy było dobre.

To może opiszę jak wprowadzić się w stan euforii, zdobyć narkotyki kupując tylko w legalnych źródłach, jak się zabić tak by było miło i poduszkowo i by nie było szans odratować, by się nie męczyć?

 

Mad -tu czytają ludzie którzy bywają na skraju. Ja się dowiedziałem o tej - legalnej, jak Ty i ja pisałem kofeinie gdy byłem zrozpaczony wydajnością mojego działania i bardzo chciałem coś z tym zrobić. W złym stanie - bezkrytycznie (brak krytycyzmu niestety występuje tutaj pewnie u wielu osób - w tym u mnie w wielu przypadkach) można sobie bardzo zaszkodzić nawet zupełnie legalnymi narkotykami, innymi substancjami czy oddziaływaniami na siebie.

 

 

Co do ilości - zapewniam, że łatwo i tanio, od ręki praktycznie można kupić 250 czy 500 g czystej kofeiny. Poza strasznie gorzkim smakiem to nic nie przeszkadza by spożyć naprawdę duże ilości. A wiem po sobie, że dojście do 1g nie trwa wcale tak długo.. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×