Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też miałem taki dzień, że wkurzało mnie wszystko. Cały czas szukałem kogoś na kim mógłbym wyładować agresję. Dość często tak mam, zwłaszcza w poniedziałki :/

Jest taka piosenka Onar - "k :evil: a mać". Może niezbyt mądra, ale oddaje mój nastrój w takie dni jak ten :lol: Znalazłem ją kiedyś jak byłem tak mega wkurzony, że wpisałem "k :evil: a mać" w Google :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko , znów przestaje panować nad agresją .

Tomcio, a masz jakieś sprawdzone sposoby nie nakręcania się dalej jak już jesteś wkurzony? Tez mam z tym problem :( Całe dzieciństwo zyłem w strachu i nie dawałem sobie prawa do gniewu, i teraz wychyliło mi się wahadło w drugą stronę. Odreagowuję i jak się wkurzam, to się wkurzam na całego :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właszcza, że ostatnio potrzebuję wyładować na kimś nadmiar agresji i złości :evil:

 

dlaczego na kims? idz sie porzadnie ujebac na silowni ..to ci zlosc przejdzie

 

Taa... Już bym dawno tam siedział gdyby to mi pomagało. Mam ochotę się wyżyć i przy okazji wyedukować jakiegoś palanta :) Na szczęście już mi trochę przeszło. Bo tak to zaraz bym wsiadł w auto, wystarczy 10 km i już ze 3 idiotów co najmniej można strąbić i zwyzywać :D

 

-- 31 maja 2012, 14:08 --

 

Wkurzyło mnie, że deszcz zaczął padać akurat teraz gdy muszę wyjść :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×