Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Tak daleko ode mnie?? :/ Kurde, to jest największy problem każdego zlotu na jaki kiedykolwiek chciałem się udać :P

Ja to dopiero jestem krótko na forum i już totalnie nikogo nie znam, ale jakby było bliżej to chętnie bym pojechał i poznał :D

 

Na większości for (forów, forumów :D) pierwszy post w temacie jest zwykle edytowany przez moderatora i zawiera informację gdzie, kiedy i kto będzie. Taka sugestia, bo ktoś może zniechęcić się do zlotu nie mogąc znaleźć tych informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że do 2 czerwca należy się zadeklarować na 100%. Jedna doba w domku to 25zł, dwie doby w domku to 50zł- jeśli liczba uczestników będzie kompletna (np. 16 osob na 4 domki), każdy płaci za siebie 50zł. Pobyt trwa od godziny 8:00 w piątek 8 czerwca do godziny 16:00 w niedzielę 10 czerwca. Ci którzy się do 2 czerwca zadeklarują, a coś im po tym czasie wypadnie i nie pojadą - płacą za swoje miejsce tak czy siak, bez taryfy ulgowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinien zostać założony nowy temat konkretnie o tym zlocie z informacjami i deklaracjami przyjazdu :) I drugi temat na luźną dyskusję z nim związaną, bo tak to przejrzałem ostatnich parę stron, zobaczyłem co wy tu wypisujecie i to nie powinno iść razem ze sprawami organizacyjnymi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinien zostać założony nowy temat konkretnie o tym zlocie z informacjami i deklaracjami przyjazdu :) I drugi temat na luźną dyskusję z nim związaną, bo tak to przejrzałem ostatnich parę stron, zobaczyłem co wy tu wypisujecie i to nie powinno iść razem ze sprawami organizacyjnymi :lol:

Musisz kandydować na moda. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Zobaczymy czy się nie złamiesz po pierwszym uderzeniu :mrgreen:

A jeśli chodzi o staż , mimo tego , że to różnica kilku godzin , to masz ode mnie większą siłę przebicia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał posprzątać forum to bym musiał dostać pracę na cały etat za min. 8 zł na godzinę :D I jakbym zrobił porządek to byście przez 2 tygodnie nie mogli ogarnąć co gdzie pisać. Bo jak już sprzątam to pedantycznie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, carlosbueno, to tylko na forum, w realu nie jestem wstanie wiele ciekawego z siebie wydusić. Trudno w to uwierzyć, ale taka prawda. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, po zlocie będę największym Casanovą na południe od bieguna północnego. :mrgreen::P

 

carlosbueno, widzisz, a ja nie piję, więc się nie rozluźnię. :(:P

 

Mad_Scientist, ale Wy oboje jesteście... :(:P

 

-- 30 maja 2012, 22:32 --

 

ladywind, powiadasz w raju, tak? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×