Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

pawelbdg24, widzisz, ja sam przez przypadek dowiedziałem się, że ktoś z śląska jedzie. Poza tym, zapytałeś o to niespełna 20min temu. Nie wiem czy ktoś z bydgoszczy jedzie, nie znam większości osób które na zlot się wybierają, więc nie odpisuję. Poza tym, Twoje "pytanie" nie brzmiało jak pytanie, raczej stwierdzenie. ;)

 

ladywind, po prostu zazdrościsz, że Ciebie tam nie będzie jak nam odbije. :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ej, no... miałaś przecież z nami w rozbieranego grać? :(:P

 

pawelbdg24, ja też nie znam ludzi którzy będą na zlocie, a będą nawet takie z którymi nie chcę mieć nic wspólnego, bo ich po prostu nie lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam jak wygląda sprawa dojazdu. Do Torunia Gł. dostać się PKP/PKS to żaden problem. Później mamy dwie opcje - z Torunia jechać do Brodnicy z przesiadką w Jabłonowie Pom. albo z Torunia jechać do Skępe - tak czy srak stamtąd ktoś będzie nas musiał odebrać samochodem, bo dalej dojazdu ni ma. Z tego co wiem to przez Toruń miało jechać dwóch kierowców, proszę się z nimi dogadywać.

 

Za 2 doby w domku 50-100zł w zależności od ilości osób. Dojazd, wyżywienie, alkohol - na rachunek własny. Do 2 czerwca trzeba się na 100% zadeklarować, bo od tego zależeć będzie liczba domków. Także na poważnie- albo się jedzie albo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×