Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

zmoriartyz, dokładnie jak Kiya napisała. Ja sam boję się jak cholera tego wyjazdu, bo w realu mam ogromne trudności z rozmową. Ja traktuję ten zlot jak "terapię" na swoje trudności. ;)

 

I tak powinno być, bo to między innymi jest taka terapia. Tutaj chodzi o miłe spędzenie czasu, a przy okazji z oswojeniem się(tych co mają z tym problemy) z ludźmi. Kiedyś może też się zdecyduję, jak trochę bardziej będę się czuł na siłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boje jechać po tych tekstach które tu pisałem , bo stałem się niewolnikiem wizerunku , który stworzyłem :mrgreen:

wyraz sie jasniej bo ja nie rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, to Ty nie jesteś tą miłą babcią jak siebie przedstawiałaś? ;>

 

zmoriartyz, ja bynajmniej nie czuję się na siłach, jednak chcę jechać, bo potrzebuję towarzystwa ludzi jak diabli.

 

Tomcio Nerwica, nie przesadzaj. To ja tu pozowałem na Adonisa i pierwszego casanowę, więc to ja będę miał problem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petra, Najprościej na przykładzie Kuby Wojewódzkiego , w programie się wygłupia , robi z siebie błazna a prywatnie jest zupełnie innym człowiekiem :mrgreen:

 

-- 29 maja 2012, 01:12 --

 

Marsal2, Po co wymyśliłeś tego rozbieranego pokera ? przez ten pomysł , mi coś odbiło i wymyśliłem , że zacznę w samych bokserkach , ten wizerunek przy tej obietnicy to pikuś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Koledze dostać się z Torunia do Brodnicy pociągiem, a następnie z Brodnicy do Rypina pks, bo widzę, że jeżdżą. :)

 

A potem jeszcze teleportować się z Rypina do Rogowa :? . Coś czarno to widzę 8) . Gdyby był lepszy dojazd, to bym się zadeklarował, a tak to myślę jednak o rezygnacji. Cóż, zostało mi jakieś 46 godzin na decyzję :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tomcio Nerwica, nie przesadzaj. To ja tu pozowałem na Adonisa i pierwszego casanowę, więc to ja będę miał problem. :P

 

Marsal2, Po co wymyśliłeś tego rozbieranego pokera ? przez ten pomysł , mi coś odbiło i wymyśliłem , że zacznę w samych bokserkach , ten wizerunek przy tej obietnicy to pikuś

 

Najpierw namieszali, teraz przeżywają :lol:;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, Z Tomaszowa Cię odebrali ;)

 

Z Tomaszowa odebrali :uklon: , ale nawet jakby nie odebrali, to jeden autobus i byłbym na miejscu. A tu to wygląda tak. Najpierw PKP lub PKS do Torunia. Potem PKP z Torunia (w dodatku z przesiadką!) do Brodnicy. Następnie PKS z Brodnicy do Rypina. A na koniec z Rypina do Rogowa. Fajne zwiedzanie Polski, ale to naprawdę przestaje mieć sens :pirate: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×