Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim się zadeklaruję, mam dwa pytania 8) .

 

Po pierwsze, czy ktoś może precyzyjnie napisać, jak dostać się w godzinach popołudniowych 8 czerwca z Torunia na miejsce zlotu ;) . Do Torunia sam umiem dotrzeć, ale wolałbym, żeby potem nie okazało się, że dotarcie na miejsce zlotu jest tak skomplikowane, że najlepsze co mogę zrobić, to upić się samotnie i wrócić do Warszawy :P .

 

Po drugie, ile będzie kosztowała rezygnacja w ostatniej chwili? 50zł? Po prostu jestem już na takim etapie, że mogę nie dać rady wyjść z domu w dniu wyjazdu na zlot :? . W takim wypadku oczywiście nie powiem, żebyście się **** :mrgreen: , tylko zwrócę kasę, którą ktoś będzie musiał za mnie wyłożyć :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, ha i widzisz, bo ja z chłopakiem też mielibyśmy ten sam problem lecz na ratunek wyszła nam jedna z Forumowiczek, która nas samochodem zabierze. 8)

 

Ja proponuję Koledze dostać się z Torunia do Brodnicy pociągiem, a następnie z Brodnicy do Rypina pks, bo widzę, że jeżdżą. :)

 

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularP&startCity=&tabToken=4fd28a3ec14e4351a2f82beecd726532&endCity=&fromStopId=-68367&toStopId=-56541

 

Aktualnie zbieramy listę osób chętnych na 100 %. Mamy zarezerwowanych 5 domków. Jutro zadzwonię i dowiem się czy będzie możliwa ewentualna rezygnacja z jednego domku.

Koszt wynajmu to około 50 zł za pobyt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, dokładnie jak Kiya napisała. Ja sam boję się jak cholera tego wyjazdu, bo w realu mam ogromne trudności z rozmową. Ja traktuję ten zlot jak "terapię" na swoje trudności. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×