Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie jakby się trzymał schematu ala. rano - bułka z czymś, południe - owoc/mały jogurt, obiad ziemniaki+cyc kury+warzywa, kolacja - coś tam z chlebem/sałatka , to było by git...

Chciałabym tak jeść i nie tyć. Białe pieczywo - zło, ziemniaki - zło. Cała reszta - potencjalne zło.

 

-- 28 maja 2012, 00:15 --

 

slow motion, 400 :P A Ty nie pal :P

 

-- 28 maja 2012, 00:15 --

 

Dieta dietą, a ja bloga kulinarnego tworzę ;)

A tak serio mało dziś zjadlam. Z 700 kcal + cały dzień ciężkiej pracy w ogrodzie.

Coś Ty jadła przez cały dzień...? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :D

 

http://www.wprost.pl/ar/312355/Ziemniaki-tucza-To-mit/

 

-- 27 maja 2012, 23:28 --

 

"Ugotowane w mundurkach, dostarczają zaledwie 76 kcal/100 g, podczas gdy ta sama ilość chleba zawiera 250 kcal, a 100 g makaronu - 150 kcal. Tłuczone kartofle wzbogacone dodatkiem mleka i masła zawierają 96 kcal w 100 gramach. Najbardziej kaloryczne okazują się frytki, które dostarczają 274 kcal na 100 gramów. Nie wspominając o chipsach wypiekanych w bardzo wysokich temperaturach, które mają 568 kcal na 100 g.

Kolejnym plusem spożywania jarzyny – ziemniaka jest dostarczanie do naszego organizmu sporej dawki energii, która utrzymuje się przez niemały czas. Aby nie stracić dobroczynnych właściwości ziemniaków, powinno się je przyrządzać na parze lub w mundurkach."

 

Ja najbardziej lubię z mlekiem i masłem i tak najczęściej jadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×