Skocz do zawartości
Nerwica.com

weterynarze, pielegniarze


jasiek

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, w to, że babcia jesteś? ;> Wierzymy. :P

 

-- 27 maja 2012, 23:19 --

 

ladywind, ale od Ciebie żadnego komplementu nie usłyszałem, poza tym wymuszonym. ;>

 

jak zobaczyłam zdjęcie to przyznaje że jesteś fajny gość :great:

 

A tak swoją drogą , na zlocie będziemy podrywać laski , ale tylko wtedy , kiedy któraś babcia nie będzie miała siły się po nią schylić

 

zaplułam monitor :lol::lol::lol:

 

Marsal w zeszłym roku na zlocie znikały klamki już bym się zaczął bać na Twoim miejscu.

 

to musiało być hardcorowo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Tomcio Nerwica będzie wyrywał laski, a *Wiola* drągali. Liczyć będzie się jakość a nie ilość. :mrgreen: Chociaż zaproponowałbym inną skalę oceniania, ale nie chcę być nieprzyzwoity. :twisted:

 

*Monika*, nie chrapię, nie rzucam się, taki idealny trochę chudy przytulasek. :P

 

ladywind, moje zdjęcia i w ludziach z forum są. I trochę bardziej aktualne nawet. :D

 

-- 27 maja 2012, 23:47 --

 

carlosbueno, nie ma to jak swój pierwszy raz przeżyć w orgii - piszę się na to. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, W brydża zagramy , w końcu lubimy gry karciane , tylko z tą duszą hazardzisty , przed dwa dni nie odejdziemy od stołu :mrgreen:

Marsal2, Tak w orgii , przy tylu kobietach , to ja dostane wstrząsu mózgu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, W brydża zagramy , w końcu lubimy gry karciane , tylko z tą duszą hazardzisty , przed dwa dni nie odejdziemy od stołu :mrgreen:

Marsal2, Tak w orgii , przy tylu kobietach , to ja dostane wstrząsu mózgu :mrgreen:

 

 

Tomcio Nerwica a dziewczynom to już chyba wypłyną :mrgreen: przy tylu facetach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wstydzę się. :oops: Pozostańmy przy metrze krawieckim i jakości wyrwanych osób. :P

 

Michuj, doświadczeni sami muszą sobie orgię zorganizować. :P

 

ladywind, jedz z nami, sama widzisz, że będzie fajnie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Wątpię , bo wbrew pozorom kobiety są bardziej opanowane , zresztą pale tyle , że przy mojej kondycji , zdejmę spodnie i zasnę :mrgreen:

*Wiola*, Kogoś się zwerbuje , ale nikt nie wytrzyma dłużej niż godzinę , a jeśli to będzie gra na pieniądze albo jakieś inne fanty , to po straceniu posiadłość i oszczędność , dadzą sobie spokój :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, *Wiola*, Możemy zagrać w rozbieranego , zresztą jestem tak dobry w takie gry , że mogę wam dać fory i zacząć grać w bokserkach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×